SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Czwartek, 5 grudnia 2019 r.
Sukcesy sportowe SP

Sukcesy sportowe SP

Rok szkolny 2019/2020

1. Jesienne Biegi Przełajowe o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" na dystansie 1000m w Trzebnicy

2. VOLLEY MANIA DOLNY ŚLĄSK - I Turniej w Twardogórze

3. XII „Puchar Mistrza” - karate Wrocław

4. Festiwal Szachów w Malinie

5. X Jubileuszowa edycja MTB Cross Country - IV miejsce

6. VII Wiszeńska (za) Dyszka

7.V Memoriał, II Maraton MTB im. Zbyszka Strzałkowskiego w Obornikach Śląskich- V miejsce

8. VII TURNIEJU KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR BURMISTRZA KOBYLINA - II miejsce

9. Zawody Gminne w koszykówce 3x3 dz kl VII- I  miejsce

10. Zawody Gminne w koszykówce 3x3 ch - II miejsce

11. XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY W KARATE OLIMPIJSKIM WKF O PUCHAR BURMISTRZA KOŚCIANA

12.  Mistrzostwa powiatu trzebnickiego w koszykówce 3x3 kl. VII dz - II miejsce

13. III Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży Lubin Cup

14. VOLLEY MANIA DOLNY ŚLĄSK - Syców

15. Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w badmintona - I miejsce ch kl. VI

16. Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w badmintona - III miejsce dz kl. VI

17. Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w badmintona - II miejsce kl. VIII dz

18. Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w badmintona - II miejsce kl. VIII ch

19. Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w koszykówce 3x3 kl. V dz/ch. - II miejsce

20. Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w koszykówce dziewcząt kl. 7-8 - I miejsce

21.Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w koszykówce 3 x 3 kl. V - II miejsce dz

22. Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w koszykówce 3 x 3 kl. V - IV miejsce ch.

23.Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w Koszykówce chłopców kl. 7-8 - III miejsce

24. Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt kl. 7 - 8 - II miejsce

25.I Turniej RINGO-BALL

26. III turniej z Programu VOLLEY MANIA DOLNY ŚLĄSK w Brzegu Dolnym

27.Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w szachach - I miejsce kl. IV - VI

28. Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w szachach -  I miejsce kl. VII - VIII

29.Jesienne Mistrzostwa na ergometrach kl. VIII we Wrocławiu "WIOSŁOMANIA 2019" - II miejsce

30.Jesienne Mistrzostwa na ergometrach kl. VIII we Wrocławiu "WIOSŁOMANIA 2019" - VI miejsce

31. Stypendysta sportowy z programu zDOLNY ŚLĄZAK - Aleksander Połowczuk kl. VII

Rok szkolny 2018/2019

1.  XVII Międzynarodowym Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego w Warszawie

2. IV edycja Ligii powiatowej karate WKF w Marcinkowicach

3. Zawody Powiatowe w Karate VI TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA KOBYLINA VI TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA KOBYLINA

4.  Zawody Powiatowe w bieganiu na 1,5 i 3 km V Wiszeńska (za)Dyszka

5. Turniej otwarcia mini siatkówki w Twardogórze

6.  Zawody Karate LUBIN CUP w Bielsku Lubińskim

7.  V Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Kocich Gór i Doliny Baryczy w Trzebnicy

8. MTB Cross Country Wysoki Kościół

9. I Maraton MTB im.Zbyszka Strzałkowskiego Oborniki Śląskie

10. Wiosło mania 2018 - Wyścigi na łodziach smoczych

11. Turniej o Puchar Niepodległości w piłce nożnej 2018

12. Mini siatkówka - Turniej w Trzebnicy 21.10.18r.

13. Turniej o Puchar Niepodległości w piłce nożnej 2018

14.I miejsce Zawody Gminne w koszykówce dz/ch 05.11.18. 

15. XX FSKA WORLD KARATE TOURNAMENT w Portugalii

16.I miejsce i II miejsce Drużynowy Gminny Turniej Szachowy 

17. V miejsce Zawody Powiatowe w koszykówkę dziewcząt - 

18. IV miejsce Zawody Powiatowe w koszykówkę  chłopaków

19. VI Międzynarodowym Turnieju Ringo w Straży

20. VI miejsce Zawody Karate w Zdunach

21. VI miejsce Miękinia zawody w mini siatkówce 

 22. I miejsce Zawody Gminne w piłce Halowej.

23. I miejsce w powiecie drużyna szachistów.

24. VII edycja Mikołajkowego Turnieju Karate w Chobieni

25. Aleksander Połowczuk laureat XVIII edycji programu stypendialnego " zDOLNY ŚLĄSK"

26. I miejsce w Zawodach Gminnych w koszykówce chłopaków rocznik 2006.

27. I miejsce w Zawodach Gminnych w koszykówce dziewcząt rocznik 2006.

28. VI miejsce Zawody Powiatowe w piłce halowej w Zawonii

29. II miejsce Zawody Powiatowe w koszykówce dziewcząt 

30. V miejsce Zawody Powiatowe w koszykówce chłopaków kl. VI

31. XII Puchar Wielkopolski w Karate WKFXII 

32. Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Szachach

33. II miejsce w Zawodach Gminnych w piłce halowej kl. VI

34. I miejsce Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w piłce siatkowej ch/dz kl. 7-8 i Gim

35. IV miejsce Zawody Powiatowe w siatkówce dziewcząt kl. 7-8 i Gim

36. II i III miejsce Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w piłce siatkowej dziewcząt i chłopaków kl. V

37. VIII Turniej Karate Ścinawa Cup 2019

38.  I miejsce - Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w piłce siatkowej kl. VI dziewcząt

39. XXV JUBILEUSZOWY DRAGON CUP 2019 

40. II miejsce Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w siatkówce kl. VI chłopaków 

41. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego w siatkówce kl. VI

42. III i IV miejsce Zawody na ergometrach 2019 

43. I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców - Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w piłce siatkowej kl. IV 

44.  II miejsce - VIII Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej w Koszykówce 

45. VI Wiszeńska (za) Dyszka

46. VII miejsce BIKE maraton w ZdzieszowicachBIKE maraton w Zdzieszowicach

47. Wiosennym Turnieju Ringo 2019

48. III Ogólnopolski Turniej Ringo-Dolny Śląsk 2019 

49. III miejsce Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w piłce nożnej chłopców kl. IV-VI

50.  X Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego

51. V miejsce Zawody mini-siatkówki Miękinia 

52.  I miejsce i  II miejsce Mistrzostwa Powiatu w ringo

53. Turniej szachowy z Cyklu IV Pory Roku - Wiosna

54. V miejsce Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopaków kl. VIII i gimnazjum

55. I miejsce gimnazjum, IV miejsce SP VII Pływackie Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała

56. II miejsce III Ogólnopolskim Turnieju Karate HAYASHI w Dopiewie

57. I miejsce Mistrzostwa Gminy Wisznia Mała w trójboju LA kl. III - IV

2017/2018 sukcesy sportowe Szkoły Podstawowa

1. IV miejsce -  Turniej międzypowiatowy mini siatkówki w Twardogórze 

2. I miejsce, II miejsce, III miejsce  - II Bieg na orientację Aglomeracji Wrocławskiej

3.V miejsce - Turniej międzypowiatowy mini siatkówki w Sycowie 

4. III miejsce - Mistrzostwach Świata Karate w Wielkiej Brytanii 2017

5. II- VII miejsce - Międzynarodowy Turniej Ringo w Czechach

6. II miejsce - Turniej międzypowiatowy mini siatkówki w Malczycach 

7. I - II miejsce - Zawody Gminne w mini koszykówkę dz/ch

8. II miejsce - Zawody Powiatowe w mini piłkę koszykówką dz

9. II miejsce - Zawody gminne w mini siatkówce kl. VI dz

10. I-II miejsce - Zawody gminne w mini siatkówce kl. V dz/ch

11. V miejsce - Zawody powiatowe w mini siatkówce kl. V dz

12. II miejsce - II Otwarte Mistrzostwa Gminy w szachach

13. II miejsce - Zawody Powiatowe w ringo

14. III miejsce - Zawody Gminne w mini siatkówce kl. IV dz/ch

15. III miejsce - Zawody Gminne w pływaniu

16. II miejsce - IV Wiszeńska (za) Dyszka

17. I - III miejsca - Zawody Karate w Wołowie "Wołów Cup"

18. III miejsce - VII Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej w koszykówce dz

19. II - III miejsce - Zawody Gminne w piłce nożnej dz/ch

20. I - II miejsce - Zawody Gminne w Trójboju Lekkoatletyczny kl. 1-2

21. II miejsce - Turniej piłkarski "Trzech zaborów" kl. III

22. III miejsce- Zawody Powiatowe w Trójboju Lekkoatletycznym kl. 2

21. VII miejsce- Zawody międzypowiatowe w mini siatkówce kl. V Twardogóra

23. I-III miejsca - Zawody wojewódzkie karate w Krynicznie

24. I - III miejsca - Zawody ogólnopolskie o Puchar Starosty Giżyckiego w ringo Mazury 2018

Więcej artykułów…

  1. ROK SZKOLNY 2016/2017