SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 18 października 2019 r.
Projekt UE

Projekt UE

03_logo_ue_efs.png rzeczpospolita-polska.jpgprogram-operacyjny.jpgDolny_Slask_logo_01.jpg

 

 

ZAJĘCIA W PROJEKCIE  - SZKOŁA PODSTAWOWA W KRYNICZNIE

Nowoczesna edukacja w gminach Wisznia Mała i Oborniki Śląskie” nr RPDS.10.02.02-02-0008/18 współfinansowanym ze środków budżetu państwa i Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego -   2019 - 2021

Matematyczne, Nauki Przyrodnicze, Język Angielski, Robotyka, Korekcyjno-Kompensacyjne, Logopedyczne, Opieka Psychologiczna, Doradztwo Zawodowe, Zajęcia wyjazdowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Krynicznie w latach 2016-2018 zrealizowała projekt pn. "Wzrost jakości edukacji szkolnej w gminie Wisznia Mała" dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Informacje na temat projektu są dostępne na stronie internetowej Gminy Wisznia Mała link:http://www.wiszniamala.pl/dlamieszkancow/aktualnosci/projekty-ue/wzrost-jakosci-edukacji-szkolnej-w-gminie-wisznia-mala

Linki:
http://www.wiszniamala.pl/dla-mieszkancow/aktualnosci/projekty-ue/edukacja-xxi-wieku-w-gminie-wisznia-mala
http://www.wiszniamala.pl/dla-mieszkancow/aktualnosci/projekty-ue/10-2-2-innowacyjna-edukacja-w-gminach-czernica-dlugoleka-oborniki-slaskie-i-wisznia-mala

HARMONOGRAM ZAJĘĆ PROJEKTOWYCH 2018/19

Innowacyjna  edukacja - Harmonogram udzielanego wsparcia w projekcie pn. Innowacyjna edukacja w gminie Wisznia Mała

Edukacja XXI wieku

NAZWA ZAJĘĆ

GRUPA

TERMIN

PROWADZĄCY

Zajęcia matematyczno przyrodnicze wyrównawcze 1 Środa, 12,15 – 13,00 Anita Młynarczyk kl. I - III

Zajęcia matematyczno przyrodnicze rozwijające

2

Poniedziałek, 14,05 – 14,50

Katarzyna Bochenek kl. IV - VIII

Zajęcia matematyczno przyrodnicze rozwijające

 

4 Środa  13,10 - 13,55

Barbara Stępień kl. I - III

Zajęcia matematyczno przyrodnicze wyrównawcze

5

Czwartek, 7,30 – 8,15

Alicja Duliba kl. IV - VIII

Nauki przyrodnicze

3

Czwartek, 14,05 – 14, 50

Agnieszka Lechocińska kl. IV - VIII

Robotyka i programowanie

6

Środa, 12,15 – 13,00

Magdalena Grzelak kl. I - III

Robotyka i programowanie

7

Poniedziałek, 13,10 - 13,55

Magdalena Grzelak kl. IV - VIII

Język angielski

8

Czwartek, 14,05 – 14,50

Anita Chamera kl. I - III

Język angielski

9

Środa, 7,30 – 8,15

Anita Chamera kl. I - III

Język angielski

10

Poniedziałek, 14,05 – 14,50

Anita Chamera kl. IV - VIII

Język angielski

11

Poniedziałek, 8,30 – 8,15

Anita Chamera kl. IV - VIII

Logopedia

12

Środa, 13,10 – 13,55

Anita Młynarczyk kl. I - III

Logopedia

13

Czwartek, 13,10 – 13,55

Anita Młynarczyk kl. I -III

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

14

Wtorek , 12,15-13,00

Anna Gabryszewska – Konieczny kl. I -III

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

15

Środa, 12,15 – 13,00

Anna Gabryszewska – Konieczny kl. I-III

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

16

Poniedziałek, 14,05 – 14,50

Elżbieta Rojek kl. IV - VIII

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

17

Piątek, 13,00 – 13,45

Elżbieta Rojek kl. IV - VIII