SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 14 maja 2021 r.
Najnowsze aktualności

Aktualności

środa, 12 maj 2021 15:34

Turniej Odra Cup Ścinawa 2021 - karate

Czytaj więcej: Turniej...🏆 W sobotę 08.05.21. ponad 20 zawodników Dolnośląskiego Klub Karate Jinkaku Kansei wzięło udział w turnieju Odra Cup Ścinawa 2021. Wśród nich również nasi uczniowie. Każdy dołożył swoją cegiełkę do pięknego wyniku jakim jest 55 medali 💪, w tym 27 🥇 9 🥈 19 🥉. Medale wywalczyli między innymi: Igor Ulatowski I miejsc, II miejsce, III miejsce i III miejsce, Julia Brykarz I miejsce, III miejsce, III miejsce, III miejsce, Jowita Hebdowska III miejsce, III miejsce, Tymoteusz Kański III miejsce. Wielkie gratulacje!!!. Więcej informacji na stronie Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei

środa, 12 maj 2021 15:20

II tura konkursu WYZWANIE - PROGRAMOWANIE

Czytaj więcej: II tura...W sobotę 8 maja odbyła się II tura konkursu WYZWANIE-PROGRAMOWANIE. Miłosz Grasza znów czołówce, ale do Miłosza, Jowity Hebdowskiej i Tymka Kańskiego w II turze dołączyli Wojtek Kopeć, Stasiu Kamyczek i Marianna Konieczna. Super, że mamy tak zdolnych i chętnych do udziału małych programistów! Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rundach! II Tura za nami, ale rejestracja do konkursu wciąż trwa. Zgłoszenia nowych uczestników przyjmowane są do 21 maja. Do wygrania: laptop Lenovo, smartfony od realme oraz specjalne startery od Heroo Mobile - bezpiecznej telefonii komórkowej dla dzieci. Więcej informacji: https://tiny.pl/r2bqd

środa, 12 maj 2021 12:17

Powrót do szkoły od 17 maja 2021r. - komunikat!!!

Czytaj więcej: Powrót...Drodzy Rodzice i uczniowie

Od 17 maja wracają do nauki stacjonarnej uczniowie klas 4a, 4b, 5. Pozostałe klasy uczą się zdalnie. W dniach 25-27 maja ze względu na egzaminy ósmoklasistów uczniowie klas 1-7 nie mają zajęć dydaktycznych.

Harmonogram przywozów i odwozów ważny od 17 maja 2021r. w załączniku.

wtorek, 11 maj 2021 12:44

Media społecznościowe a bezpieczeństwo danych

Czytaj więcej: Media...Wszystkie osoby zainteresowane proszę o zapoznanie się z materiałami o Mediach społecznościowych a bezpieczeństwem danych. Załącznik.

Załączniki:
Pobierz plik (Media społecznosciowe.pdf)Media społecznosciowe.pdf411 kB
czwartek, 06 maj 2021 10:45

Projekt " Bezpieczny Dolnoślązak " - lapbooki kl. 2a,b " Bezpieczeństwo na drodze"

Czytaj więcej: Projekt...W ramach realizacji projektu " Bezpieczny Dolnoślązak " uczniowie klas drugich przygotowali lapbooki na temat " Bezpieczeństwo na drodze". Dzieci oglądały filmy edukacyjne o ruchu drogowym, przypomniały sobie zasady przechodzenia prze ulicę, poznały różne znaki drogowe. W nagrodę uczniowie otrzymali elementy odblaskowe. Gratulujemy pomysłowości! Galeria prac.