SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 3 grudnia 2021 r.
Najnowsze aktualności

Aktualności

piątek, 03 grudzień 2021 15:28

Program Trzymaj Formę - zdrowo jemy

Czytaj więcej: Program...Po wyczerpujących zajęciach na basenie nasi uczniowie z kl. 4 zdrowo się odżywiają. Zawsze pożywne drugie śniadanie przygotowane w domu. Proszę popatrzeć jak zdrowo jemy 🙂. Galeria zdjęć.

piątek, 03 grudzień 2021 15:25

XIX TURNIEJ ZDUNY KARATE CUP

Czytaj więcej: XIX...Bardzo dobre starty zaliczyli zawodnicy klubu Jinkaku w sobotę 27.11 na turnieju XIX ZDUNY KARATE CUP 🥋💪🏻🏆 Nasi karatecy zdobyli w sumie 13 medali w tym 6🥇 3🥈 4🥉, dzięki czemu klub zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej na 20 zgłoszonych klubów 👏🏻😀. Wśród medalistów uczniów naszej szkoły Julia Brykarz I MIEJSCE i II MIEJSCE, jowita Hebdowska II MIEJSCE. Gratulacje!!!

czwartek, 02 grudzień 2021 18:18

List Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego

Czytaj więcej: List...

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazuję wspólny list Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego dotyczący szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. W liście ministrowie informują o rekomendacji Europejskiej Agencji Leków dotyczącej szczepień w tej grupie wiekowej. Przytaczają także dane świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych. Informacje zawarte w liście mają pomóc rodzicom i opiekunom w podjęciu świadomej i odpowiedzialnej decyzji dotyczącej szczepień dzieci w wieku 5-11 lat.

Z wyrazami szacunku

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy
Ministerstwo Edukacji i Nauki

Załączniki:
Pobierz plik (20211201listmeinmzszczepienia.pdf)20211201listmeinmzszczepienia.pdf556 kB
środa, 01 grudzień 2021 17:02

Andrzejki 2021 w naszej świetlicy

Czytaj więcej: ...Andrzejki to jedna z najbardziej tajemniczych nocy w roku, kiedy to staramy się uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej naszej przyszłości. Obecnie nie przykładamy już tak dużej wagi do andrzejkowych wróżb, traktując wypadające pod koniec listopada Andrzejki jako okazję do zabawy. I tak w świetlicy szkolnej poznaliśmy zwyczaje i tradycje andrzejkowe. Była zabawa połączoną ze wspólnymi wróżbami dziewcząt i chłopców, która dostarczyła wiele przeżyć i emocji. A prace plastyczne sprawiły najmłodszym dużo radości. Galeria zdjęć.

środa, 01 grudzień 2021 16:25

"Szkolnym konkursie - Najlepszy przyrodnik" 2021 - grudzień

Czytaj więcej: ...Drodzy uczniowie, działamy dalej  w "Szkolnym konkursie - Najlepszy przyrodnik" - grudzień.  Przypominamy. Raz w miesiącu ukazywać się będą zadania z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia, matematyka), które należy rozwiązać i przynieść do końca miesiąca do odpowiednich nauczycieli. Zadania będą punktowane a punkty sumowane co miesiąc. Na koniec roku szkolnego w czerwcu, wyłonimy i nagrodzimy "najlepszego przyrodnika" naszej szkoły.

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych.