SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Poniedziałek, 26 września 2022 r.
Najnowsze aktualności

Aktualności

piątek, 23 wrzesień 2022 20:05

Spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece kl. 3B

Czytaj więcej: ...Dnia 23 września 2022r. uczniowie klasy 3B mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z autorką książek dla dzieci, Panią Anną Czerwińską- Rydel. Spotkanie nosiło tytuł "Nieprzeciętni - opowieści o wielkich Polakach" , gdyż pani Anna serię swoich książek poświęciła właśnie ważnym Polakom. W czasie spotkania autorka opowiedziała uczniom o swoim warsztacie pisarskim, a towarzyszył jej pies, który skradł serca wszystkich uczestników. Galeria zdjęć.

piątek, 23 wrzesień 2022 20:03

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE

Czytaj więcej: ...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły zajęć pozalekcyjnych  bezpłatnych i płatnych w roku szkolnym 2022/2023:

Zajęcia pozalekcyjne naukowe

Zajęcia pozalekcyjne SP sportowe

piątek, 23 wrzesień 2022 20:00

Spotkania z funkcjonariuszem policji z zespołu ds. nieletnich z KPP w Trzebnicy

Czytaj więcej: ...W naszej placówce odbyły się spotkania z funkcjonariuszem policji z zespołu ds. nieletnich z KPP w Trzebnicy. W pierwszej kolejności najmłodsze dzieci miały możliwość przyjrzeć się dokładnie jak wygląda umundurowanie funkcjonariusza policji, mogły dotknąć kajdanek i pałki policyjnej, co wywołało ogromne poruszenie. W dalszej części spotkania dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz utrwaliły znajomość numeru alarmowego. Na końcu chętne dzieci mogły wykonać z pomocą pani policjantki odcisk kciuka. Tego typu spotkania mają na celu wzbudzenie wśród dzieci poczucia zaufania wobec policjanta, jako potencjalnego obrońcy w sytuacji zagrożenia.

Czytaj więcej: ...

wtorek, 20 wrzesień 2022 10:35

Młodzieżowa Rada Gminy Wisznia Mała 2022

Czytaj więcej: ...

Zapraszamy do zapoznaniem się z ZARZĄDZENIEM WÓJTA I INFORMACJĄ WÓJTA o wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy Wisznia Małą.

poniedziałek, 19 wrzesień 2022 21:23

OPEROWE ABECADŁO pt. A JAK ARABESKA - wycieczka do opery kl.Ib, IIa i IIIa

Czytaj więcej: OPEROWE...

Dnia 19 września 2022 klasy Ib, IIa i IIIa były w operze we Wrocławiu. Uczniowie wzięli udział w pierwszym spotkaniu z cyklu OPEROWE ABECADŁO pt. A JAK ARABESKA. Ćwiczenia rytmiczne do jesiennych piosenek sprawiały dzieciom wiele radości. Galeria zdjęć.