SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Środa, 23 września 2020 r.
Najnowsze aktualności

Aktualności

poniedziałek, 21 wrzesień 2020 16:34

Przestrzeganie zasad koronawirus !!!

Czytaj więcej: ...Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Krynicznie informuje, że w związku z przyjętymi w szkole zasadami – „ Funkcjonowanie Szkoły Podstawowej w Krynicznie w czasie zagrożenia koronawirusem” jak również w związku z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dla szkół należy kategorycznie przestrzegać przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem obywateli.

W wypadku nie przestrzegania w/w zasad dyrektor szkoły zastrzega sobie prawo do informowania policji o przypadkach łamania prawa.

Ireneusz Osenkowski – dyrektor SP Kryniczno

piątek, 18 wrzesień 2020 21:06

VIII Wiszeńska (za)Dyszka! Bieg na 10 km - Zapraszamy 26 września

Czytaj więcej: VIII...

Zapraszamy gorąco naszych uczniów i rodziców do udziału w VIII Wiszeńskiej (za)Dyszce! Bieg na 10 km wraca do Ligoty Pięknej i odbędzie się w sobotę 26 września.

Regulamin https://dostartu.pl/statute_files/4407_pl.pdf

Zapisy https://time-sport.pl/bieg/4977/

piątek, 18 wrzesień 2020 14:51

MEN Cyberprzemoc –poradnik dla rodziców

Czytaj więcej: MEN...

Cyberprzemoc to zjawisko, które najczęściej dzieje się poza wiedzą rodziców. Może ono dotknąć każdego, zarówno najzdolniejszego ucznia, jak i tego, który na lekcjach radzi sobie nieco gorzej.Jak uchronić dzieci przed niepożądanymi treściami? Jak ustrzec je przed zagrożeniami w sieci? Przemoc, której dzieci doświadczają w Internecie jest w dużej mierze przedłużeniem konfliktów przeniesionych ze środowiska rówieśniczego.Aby dowiedzieć się więcej o cyberprzemocy i jej konsekwencjach, a także o tym jak chronić dzieci, Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z poradnikiem dla rodziców „Cyberprzemoc –włącz blokadę na nękanie”, który został opracowany wspólnie przez Ministerstwo Cyfryzacji i Akademię NASK w ramach kampanii „Nie zagub dziecka w sieci”. Sprawdźcie, jak chronić swoje dziecko w sieci ➡ https://www.gov.pl/web/niezagubdzieckawsieci/do-poczytania, #KEI #ePolakPotrafi

piątek, 18 wrzesień 2020 08:18

Orkiestra dęta - zajęcia w Krynicznie

Czytaj więcej: ...

Zapraszamy na zajęcia orkiestry dętej do Świetlicy w Krynicznie !!!

piątek, 18 wrzesień 2020 08:08

DZIEŃ KROPKI 2020

Czytaj więcej: DZIEŃ...Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest 15 września jako święto pomysłowości, talentu, odwagi w pokonywaniu trudności i zdobywaniu wiary w siebie. Tego dnia uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w zajęciach pomagających im odnalezienie własnych mocnych stron. A  efektem tych zajęć są przepiękne prace plastyczne, w których centrum znajduje się  właśnie kropka.