SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r.
Najnowsze aktualności

Aktualności

czwartek, 02 kwiecień 2020 10:15

Dolnośląski Kurator Oświaty

Czytaj więcej: ...Szanowni Państwo,

Dolnośląski Kurator Oświaty informuje, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów. Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty. Informacja na ten temat została opublikowana na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/wiosenna-przerwa-swiateczna-2020-r

środa, 01 kwiecień 2020 13:55

Komunikat Wójta Gminy Wisznia Mała

Czytaj więcej: ...Komunikat Wójta Gminy Wisznia Mała!!!

czwartek, 26 marzec 2020 12:47

Zakaz wstępu na teren szkoły!!!

Czytaj więcej: Zakaz...Z uwagi na obostrzenia prawne - zakaz przemieszczania się -  bardzo prosimy rodziców o nieprzychodzenie  do szkoły. Obowiązuje zakaz wstępu.  Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub drogą mailową.

środa, 25 marzec 2020 11:13

Rekrutacja 2020/21

Czytaj więcej: ...Szanowni Państwo

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowia, informacje dotyczące zakwalifikowanych dzieci do przedszkola , oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Świętej  Jadwigi Śląskiej w Krynicznie uzyskać będzie można  telefonicznie od 26.03.2020 od godz.12.00. Aby otrzymać informację należy  przygotować dane osobowe dziecka.

 Ważne: Osoby zakwalifikowane proszone są o przesłanie mailem na adres szkoły lub pozostawienie na dyżurce szkolnej Oświadczenia Woli, którego  druk jest do pobrania na stronie szkoły w dokumentach rekrutacyjnych.

Oświadczenie woli składamy w terminie od 26.03.2020 do 03.04.2020r.

Z poważaniem Ireneusz Osenkowski

Sekretariat czynny od godz. 8 00 – 14 00

poniedziałek, 23 marzec 2020 14:52

Ważny komunikat do Rodziców

Czytaj więcej: Ważny...Szanowni rodzice!!!

Wszyscy obecnie żyjemy w szczególnej sytuacji. Wszystkim nam jest trudno. Państwo zastanawiacie się z pewnością jak przetrwać ten okres. Nauczyciele poszukują optymalnych rozwiązań   aby czas ten nie był czasem straconym,   dzielą się swoją wiedzą, oferują wsparcie, podpowiadają, jak najefektywniej nauczać zdalnie. Chciałbym abyście Państwo pamiętali o tym, że my nauczyciele jesteśmy do dyspozycji naszych uczniów,  że jeśli oni mają problem, czegoś nie rozumieją, to mogą się z nami kontaktować.

Cały czas staramy się znajdować nowe, ulepszone rozwiązania i metody zdalnego nauczania.

Bardzo prosimy jednak o sprawdzanie i monitorowanie pracy uczniów w domach. Nie wszyscy wykonują zadania polecone przez nauczycieli. Niestety są też rodzice, którzy nie odbierają naszych wiadomości.

Chciałbym bardzo podziękować tym z Państwa, którzy się z nami kontaktują, proponują pomoc i co najważniejsze korzystają z naszych zaleceń, porad i możliwości nauki.

Dziękuję  bardzo także  nauczycielom. Wielu z Państwa pracuje chyba intensywniej niż w normalnym czasie.  

Wszystkim nam  należy przede wszystkim życzyć  spokoju, i dystansu, o który z pewnością trudno, ale co nam dziś da irytacja czy złość? Te emocje nie sprawią, że nasza codzienność będzie bardziej znośna, wręcz przeciwnie.

Liczę na współpracę i  dziękuję wszystkim Państwu za wyrozumiałość i współpracę !

Ireneusz Osenkowski