SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Niedziela, 29 stycznia 2023 r.
Najnowsze aktualności

Aktualności

piątek, 27 styczeń 2023 11:16

MC Ferie zimowe z kodowaniem - bezpłatne warsztaty online w Klubie Młodego Programisty

Czytaj więcej: MC Ferie...Zapraszamy na Ferie zimowe z kodowaniem - bezpłatne warsztaty online w Klubie Młodego Programisty. Szczegóły w załączniku.

piątek, 27 styczeń 2023 11:12

Warsztaty z szycia organizerów - kl. 3b

Czytaj więcej: ...

Dnia 27 stycznia uczniowie klasy 3 b mieli okazję wziąć udział w warsztatach online z szycia organizerów. Warsztaty odbywały się we współpracy ze Stowarzyszeniem Robisz.To. Dzieci otrzymały gotowe wykroje z filcu i wszystkie potrzebne materiały. Powstały super organizery 😊 Galeria zdjęć.

środa, 25 styczeń 2023 22:27

Półkolonie w naszej szkole 2023

Czytaj więcej: ...Zapraszamy na półkolonie w czasie ferii zimowych. Dwa tygodnie nie zapomnianej zabawy:). W czasie półkolonii zajęcia prowadzić będą pracownicy naszej szkoły.

środa, 25 styczeń 2023 22:25

Koło teatralne przedstawia "Galeria szkolnych charakterów"

Czytaj więcej: Koło...Dnia 25 stycznia koło teatralne zaprezentowało krótkie przedstawienie pt. "Galeria szkolnych charakterów" na podstawie wierszy Jana Brzechwy. W galerii charakterów pojawiły się skarżypyty, samochwały, lenie i kłamczuchy. Spektakl na wesoło potraktował wady każdego z nas i wszyscy dobrze się bawili. Widzowie wielkimi brawami podziękowali za przedstawienie. Galeria zdjęć.

piątek, 20 styczeń 2023 21:20

Dzień Babci i Dziadka 2023r.

Czytaj więcej: Dzień...Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klas 0-III przesyłają swoim kochanym dziadkom moc życzeń !!!

Kochamy mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty nasi mili
Dzisiaj im życzenia składamy
By sto latek jeszcze żyli.

 Zapraszamy do obejrzenia prezentacji klasy 0a i 0b, Zapraszamy do obejrzenia prezentacji klasy 1a i 1b, Zapraszamy do obejrzenia prezentacji klasy 2a i 2b, Zapraszamy do obejrzenia prezentacji klasy 3a - Piosenka dla babci, piosenka dla dziadka, Zapraszamy do obejrzenia prezentacji klasy 3b