SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Wtorek, 30 kwietnia 2024 r.
Aktualności

II MIEJSCE drużyny z Kryniczna w II Otwartych Mistrzostwach w szachach

28472211_1618583314894541_6254099640803305129_n.jpg Dnia 28.02 i 01.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Szewcach odbyły się współorganizowane przez klub Biały Król - II Otwarte Mistrzostwa Szachowe.  Na starcie stanęło aż 82 zawodników w dwóch grupach turniejowych. W turnieju dla początkujących wystąpiło aż 66 szachistów ze szkół w Szewcach, Krynicznie, Wiszni Małej i wrocławskiej fundacji im Lutra.  Naszą szkołę reprezentowało 26 zawodników, najlepsze miejsca  zajął Michał Rumiński II miejsce, a jego brat Szymon Rumiński -V miejsce. W klasyfikacji drużynowej Szkoła Podstawowa z Kryniczna zajęła II miejsce. III kategorie szachowe w turnieju uzyskali Maksymilian Tomala i Krystyna Gruszecka Wielu zawodników uzyskało IV i V kategorie szachowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Galeria wydarzeń.