Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.

II Koncert Charytatywny w Krynicznie - Podziękowania

24131144_1902270973146254_6175869280841716258_n.jpg Dyrekcja szkoły i Rada Sołecka Kryniczna w imieniu rodzin obdarowanych wsparciem finansowym bardzo gorąco dziękują Wszystkim, którzy przyszli na koncert charytatywny 24 listopada.

Szczególnie dziękujemy Absolwentom i Przyjaciołom szkoły, którzy wystąpili na koncercie. Serdecznie dziękujemy również Panu Krzysztofowi Sarnie, za wystawienie do licytacji pamiątkowego albumu z zeszłorocznego koncertu, Panu Stanisławowi Skotnemu, Pani Józefie Bebłocińskiej oraz Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Szewcach, którzy przekazali na rzecz koncertu wsparcie finansowe. Galeria wydarzeń.

Dziękujemy wszystkim paniom, które upiekły przepyszne ciasta i osobom, które prowadziły kawiarenkę.Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom, którzy włożyli dużo serca w przygotowanie koncertu, a także Rodzicom i Mieszkańcom Kryniczna oraz sąsiednich miejscowości, którzy wsparli akcję pomocy Sąsiadom. Ogromne podziękowania przekazujemy Panu Pawłowi Kamińskiemu, dyrektorowi OKSiR-u i jego pracownikom, za wydrukowanie plakatów informujących o koncercie i udostępnienie świetlicy wiejskiej. Pieniądze zebrane podczas koncertu w całości przekazane zostaną Rodzinie Pana Krzysztofa i Rodzinie pani Iwony.