Niedziela, 5 maja 2024 r.

II miejsce w Malczycach w minisiatkówce

24098964_1530714430340721_475678026_n.jpgII miejsce w całym turnieju w Malczycach - GRATULACJE!!!

Dnia 25 listopada 2017 r. drużyny siatkarek ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Śl. w Krynicznie brały udział w turnieju z Programu Upowszechniania gry w minisiatkówkę na Dolnym Śląsku. Graliśmy  w pięknej nowoczesnej hali sportowo - widowiskowej w Malczycach, do którego zgłosiło się blisko 200 zawodniczek z terenu naszego województwa. Galeria wydarzeń.

Drużyny: Zawonia, Milicz, Wałbrzych, Twardogóra, Jaworzyna Śl., Bielany Wrocławskie, Szewce, Kryniczno.

Długi wyczerpujący turniej zaowocował rewelacyjnym wynikiem Naszej drużyny „3” w składzie Matylda Stafiniak, Oliwia Sobol i Iga Woźniak – II miejscem w całym turnieju. Po wyjściu na drugim miejscu z grupy wygrały wszystkie mecze wchodząc do ścisłego finału. Mecz o I miejsce rozegrały z drużyną z Wałbrzycha przegrywając w emocjonującym meczu 16:14. Wielkie gratulacje.
Drużyny Kryniczna:
„2” Maria Napierała, Inga Dudzik