Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.

Ogólnopolski konkurs "2. TRIATHLON MATEMATYCZNY"

logo.pngUczniów szkoły podstawowej zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim konkursie matematycznym"2. TRIATHLON MATEMATYCZNY".
Konkurs składa się z trzech konkurencji. Dla każdej klasy (od 1 do 6) przewidziany jest odpowiedni stopień trudności, zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Konkurencje to nic innego, jak przygotowane przez nauczycieli matematyki ciekawe zadania i łamigłówki matematyczne do rozwiązania. Udział w konkursie jest bezpłatny.
*Od 27 listopada do 17 grudnia:* przez 3 tygodnie, co niedzielę na stronie internetowej konkursu *publikowane będą zadania* do rozwiązania przez uczestników.
Wśród uczniów, którzy prawidłowo rozwiążą wszystkie konkurencje rozlosowane zostaną nagrody.
Serdecznie zapraszamy uczniów do zarejestrowania się na platformie konkursowej i zmierzenia się z przygotowanymi dla nich wyzwaniami.
Można już rejestrować się na platformie konkursowej: http://triathlon.matzoo.pl , a także zapoznać się z regulaminem konkursu i z zadaniami z poprzedniej edycji (2015 r.).
plakat:
c_177_118_16777215_00_images_aktualnosci_2016_2017_plakat.png