Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.

„MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA”

images.jpgMłodzież naszego gimnazjum przygotowuje się do wakacyjnego wyjazdu na Ukrainę w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Podczas tego pobytu młodzi wolontariusze będą porządkować opuszczone mogiły. Przygotowania już trwają, obecnie zbieramy sprzęt potrzebny do prac porządkowych:
- farby do odnawiania nagrobków,
- pędzle,
- znicze
(białe, czerwone, mogą być też żółte, niebieskie), które zapalimy na uprzątniętych cmentarzach.
Ponadto chcemy, aby młodzież  spotkała się z rówieśnikami i przekazała im dary w postaci słodyczy (cukierki, ciastka ale nie czekoladowe!) i artykułów papierniczych. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej akcji i przekazanie darów.
Potrzebne produkty można przynosić do 20.06.2016r. do pedagoga szkolnego Anny Gabryszewskiej-Konieczny lub do dyrektora szkoły.
Opiekun wyjazdu Anna Gabryszewska-Konieczny