Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Wycieczka do Adrenalina Parku

tn_DSC05449.JPGDnia 23 maja, klasa 1 b gimnazjum uczestniczyła w wycieczce do Adrenalina Parku koło Kątów Wrocławskich. Nieustraszeni gimnazjaliści w Parku Linowym zmierzyli się z wiszącymi przeszkodami:  Liany, Mosty Birmańskie, Złośliwe Belki, Kładki "H", Tyrolki... w sumie do pokonania mieli 18 przeszkód, z którymi wszyscy sprytnie sobie poradzili.
Do niezapomnianych doświadczeń należał także zjazd nad stawem na 320 metrowej tyrolce, poprzez cały teren Parku.
Przyciąganie ziemskie, nieustraszona młodzież, mogła poczuć na własnej skórze podczas zabawy na symulatorze lotu "Adrenolot". Gdy wszystkie zabezpieczenia zostały odblokowane, siedzące w fotelach osoby, mogły doznać przeciążeń, które zazwyczaj towarzyszą lotom samolotem odrzutowym.
Ostatnią z podnoszących adrenalinę atrakcji był Zorbing, czyli swobodne staczanie się w wielkiej, dmuchanej kuli po stromym stoku o kącie nachylenia 30 stopni.
Dzięki wspólnemu pokonywaniu trudności trasy, wzajemnemu wsparciu i oczywiści ogromnej dozie czystej radości, wyjazd był niesamowicie udany!