Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

BIEG MIEJSKI Z PRZESZKODAMI

tn_1.jpgDNIA 22 MAJA 2016 R W NIEDZIELĘ 11 ŚMIAŁKÓW naszego GIMNAZJUM i 1 absolwent naszej szkoły wzięło UDZIAŁ W Men Expert Survival Race czyli BIEGU MIEJSKIM Z PRZESZKODAMI na 3 km. Celem było ukończenie biegu i doskonała współpraca w grupie co się wspaniale powiodło.
Karol Michałek KAPITAN GRUPY, Bartosz Tull, Paweł Sobków, Michał Jaroszewski, Wiktor Sowa, Seweryn Wożniak, Krzysztof Matysiak, Mikołaj Wichliński, Zoja Bieszczad, Zuza Galińska, Patryk Dudziński, Dominik Wieleba -ABSOLWENT.
Jest to pierwszy udział naszych uczniów w takiej imprezie sportowej  i nie ostatni. Młodzi sportowcy i pani Dorota Olbryt zapowiadają start w przyszłym 2017 roku w większej grupie i na większym- 6 km dystansie.