Poniedziałek, 13 maja 2024 r.

Zawody Powiatowe mini piłki siatkowej

tn_DSC_0085.jpg13 kwietnia 2016 roku w Obornikach Śl. odbyły się Zawody Powiatowe w mini piłki siatkową dz/ch. Gminę Wisznia Mała reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej z Kryniczna. Zawody stały na wysokim poziomie wszystkich drużyn i o wygranych decydowały dogrywki. Wygrali Ci którzy utrzymali nerwy do końca na wodzy. Drużyna dziewcząt z Kryniczna w składzie Hanna Falińska, Natalia Piegońska, Pola Pogoda, Martyna Nawrocik, Oliwia Sobol i Inga Woźniak zajęły V miejsce a drużyna chłopaków w składzie Kacper Faliński,  Sebastian Boginczuk, Jakub Woźniak, Marcel Cichoń zostali sklasyfikowani również na V miejscu.
Trener Małgorzata Kraszewska.                                                     Gratulacje!!!