Czwartek, 9 maja 2024 r.

Głosuj na Celinę Dynię w Plebiscycie Gazety Nowej na najlepszego zawodnika powiatu 2015 roku

celina z medalami.jpgGłosować można przez sms:

1pkt – SMS na nr 71051 o treści NZR.3
3 pkt – SMS na nr 72051 o treści NZR.3
5 pkt – SMS na nr 73601 o treści NZR.3
lub wypełnienie i wysłanie kuponu zamieszczonego w Gazecie Nowej

Celina Dynia jest najlepszą zawodniczką Dolnośląskiego Klubu Karate JINKAKU KANSEI od 2014 roku. Wcześniej trenowała w Klubie Uczelnianym AZS UP Wrocław. Szkoli się pod okiem senseia Dawida Graczyka.

Mimo młodego wieku (8 lat) na swoim koncie posiada imponujące sukcesy. Tylko w tym roku zdobyła 23 medale. W ostatnich miesiącach aż 13 razy stawała na najwyższym podium. W swej krótkiej karierze łącznie wywalczyła 34 krążki.

Największym sukcesem mijającego 2015 roku jest złoty medal w kata indywidualnym dziewcząt z rocznika 2008 na IX Polish Open Bielsko-Biała, międzynarodowym turnieju, na którym startowało 800 zawodników. Celina pokonała wówczas zawodniczki z czołówki europejskiej. Celina znajduje się w gronie najlepszych zawodniczek w tej kategorii wiekowej w Polsce. Posiada wszelkie cechy mistrza, oprócz talentu, jest ambitna, sumienna, dokładna, systematyczna i bardzo pracowita.

Na co dzień Celina jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Krynicznie. Również na polu edukacji odnosi sukcesy. Wolne chwile lubi spędzać wśród koni, chętnie czyta i rysuje. Marzy, aby w przyszłości zdobyć Mistrzostwo Polski.

Zobacz link:

c_177_118_16777215_00_images_galeria_1celina_z_medalami.jpg