Piątek, 10 maja 2024 r.

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM” wrzesień 2015

podziel-sie-posilkiem.pngW dniach 25-26 września odbędzie się ogólnopolska zbiórka żywności „Podziel się Posiłkiem”, której patronuje Danone.
Do akcji tej, drugi rok z rzędu, dołączamy również i my! Działające przy naszej szkole Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, jest partnerem Banku Żywności podczas tej akcji.
Naszym rejonem działania będą 4 sklepy: Biedronka w Widawie, Rabat w Psarach, Biedronka w Trzebnicy przy ul. Prusickiej oraz Tesco w Trzebnicy przy ul. Siostry Hilgi Brzóski.
Wolontariuszami będą starsi uczniowie SP, uczniowie Gimnazjum, nauczyciele oraz harcerze z zastępów działających przy naszej szkole.
Żywność, która zostanie zebrana przez naszych wolontariuszy, będzie w całości przeznaczona dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, a przede wszystkim na dożywianie potrzebujących dzieci z terenu podlegającemu naszej szkole.
Bank Żywności we Wrocławiu jest organizatorem zbiórki żywności na terenie Dolnego Śląska.
Zbiórka została zgłoszona przez Federację Polskich Banków Żywności zgodnie, z nowymi przepisami, na Portalu Zbiórek Publicznych Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji http:/zbiórki.gov.pl pod nr 2015/2798/OR
 Do akcji „Podziel się Posiłkiem” można dołączyć również na portalu Allegro www.charytatywni.allegro.pl

Bardzo serdecznie zapraszam i zachęcam do włączenia się do zbiórki i przekazania żywności dla naszych potrzebujących dzieci.