Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Informacje Rady Rodziców

Szanowni Państwo!

•  W roku szkolnym 2014/2015 wpłat na Radę Rodziców, w wysokości 30 złotych od rodziny, prosimy dokonać, najpóźniej do kwietnia 2015r., na poniżej podany numer konta bankowego :

PKO SA
Oddział we Wrocławiu
pl. Powstańców Śląskich 9
44 1240 6670 1111 0010 6085 2082

bądź gotówką u wychowawców klas.

• W obecnym roku szkolnym, Zespół Szkół w Krynicznie ma możliwość zebrania środków z 1% podatku przeznaczonego na organizację pożytku publicznego.

W tym celu podpisaliśmy porozumienie z Fundacją Wspierania Aktywności Lokalnej “Fala”, która przekaże nam środki przelane przez Państwa, a przeznaczone dla naszej szkoły. Zebrane w ten sposób fundusze pomogą nam wzbogacić wyposażenie sal szkolnych, jak też urozmaicić czas spędzany przez dzieci na terenie szkoły.

Aby wesprzeć naszą szkołę należy w deklaracji podatkowej wpisać poniższe dane:

Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej “Fala”
Cel szczegółowy: Szkoła Kryniczno

Każda suma przekazana przez Państwa będzie miała znaczenie i za każdą dziękujemy!

Z wyrazami szacunku,
członkowie Rady Rodziców Zespołu Szkół w Krynicznie.