Piątek, 26 kwietnia 2024 r.

Gala Stypendystów w gminie Wisznia Mała 2022

290424889_401562012014630_4676112466732077946_n.jpgW środę 22 czerwca w Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Śląskiej odbyła się Gala Stypendystów, podczas której zostały wręczone stypendia dla najzdolniejszych uczniów z  gminy  Wisznia Małą za wyjątkowe osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022. Wśród uczniów tytuł „Zdolny Wiszniak 2022” z naszej szkoły otrzymali: w kategorii osiągnięcia naukowe Wojciech Kopeć z kl. IIB, Michał Puk z kl. VIII A w kategorii sportowej z kl. 0- III Aleksandra Biegańska z kl. III B , z kl. IV - VI Aleksandra Król z kl. V A  i z kl. VII - VIII  Michał Tudaj z kl. VIII A. Spośród nauczycieli wyróżnione zostały w kategorii osiągnięć naukowych pani Urszula Duplaga, w kategorii osiągnięć sportowych kl. I - III pani Karolina Kołdowska-Raźniak i w kategorii osiągnięć sportowych kl. IV - VIII pani Dorota Olbryt i pani Małgorzata Kraszewska. Po raz pierwszy został również nadany tytuł „Złoty Zdolny Wiszniak” dla osób, które zostały trzeci raz wyróżnione tytułem „Zdolny Wiszniak”. A otrzymały go: pani Małgorzata Kraszewska nauczycielka w-f w naszej szkole. Uroczystość uświetnił między innymi występ naszych uczniów: Lilii Pociejowskiej, Magdaleny Gębarowskiej i  Mai Szulc. Podczas gali wręczone zostały również Stypendia wójta za osiągnięcia w nauce i w sporcie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.