SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Aktualności

Zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców - Podziękowania !!!

podziekowanie.png Dnia 1 lutego 2020r już po raz dwudziesty w świetlicy wiejskiej w Krynicznie odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Krynicznie. Goście pod hasłem „ BAWIĄC SIĘ WSPIERASZ NASZĄ SZKOŁĘ” tańczyli i bawili się świetnie prawie do białego rana.

Dyrekcja szkoły składa gorące podziękowania wszystkim , którzy pomogli w zorganizowaniu tegorocznego balu.

Szczególnie dziękujemy Pani Annie Łazarskiej – przewodniczącej Rady Rodziców i rodzicom, którzy przyczynili się do przygotowania wspaniałej zabawy :

Pani Jolancie Grudzień

Pani Anicie Łazarskiej

Pani Gabrieli Muła

Pani Beacie Mikołajczak

Pani Joannie Jenek- Herda

Panu Marcinowi Hebdowskiemu

Panu Krzysztofowi Smudze

Pani Lucynie Woźniak

Pani Dorocie Klein

Pani Dorocie Mosur

Gorąco dziękujemy wszystkim przyjaciołom szkoły za okazaną hojność i życzliwość . 

Naszymi sponsorami byli : Piekarnia „Julka” oraz Państwo Danuta i Zygmunt Wojciechowscy, Wojskowe Koło Łowieckie „TROP”, TOYA SA Wrocław, Restauracja „ OAZA” w Wiszni Małej, OKSiR w Wiszni Małej, AGRO-TUSZ Tarnowiec,Marian Sopinka- MI-MAR, Roman Malicki, Pani Sołtys Małgorzata Tyska i Rada Sołecka w Krynicznie