Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

I Ogólnopolski Salwatoriański Turniej Futsalu

53405276_2450179721673496_4972081221065506816_n.jpgW sobotę, 3 marca 2019 roku w Trzebnicy I Ogólnopolski Salwatoriański Turniej Futsalu - piłka halowa. Na zawodach stawiło się 11 drużyn z całej Polski: Elbląg, Krzyż Wielkopolski, Warszawa-Piastów, Mikołów, Koczurki, Kraków, Bielsko-Biała, Bagno, Oborniki Śląskie (dwie drużyny) i drużyna młodzieży z Wysokiego Kościoła pod opieką ks. Roberta. Łącznie przyjechało 78 uczestników turnieju. Drużynę z Wysokiego Kościoła reprezentowali: Bogatek Jakub, Borodycz Mateusz, Cieślak Aleksy, Masternak Jarosław, Mielnik Jakub, Lachowski Oliwer, Pęczek Kamil, Owsiański Dawid i Wawrzykowski Patryk. Wyniki rywalizacji:Kategoria Juniorzy: I miejsce Wysoki Kościół, II miejsce Mikołów, III miejsce Koczurki, IV miejsce Oborniki, V miejsce Oborniki Śląskie, VI miejsce Warszawa-Piastów, VII miejsce Bagno. Królem strzelców zostali: Bogatek Jakub i Wawrzykowski Patryk z Wysokiego Kościoła uczniowie Szkoły Podstawowej w Krynicznie. Zwycięskim drużynom puchary i medale wręczył pan Mariusz Pawelec – piłkarz Śląska Wrocław.