Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DARÓW NA KRESY

male-621x405.jpgŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DARÓW NA KRESY- "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Jak co roku rozpoczynamy zbiórkę darów na kresy. Najbardziej potrzebne są słodycze (czekolady, ciastka cukierki, batoniki), książeczki dla dzieci, maskotki (czyste, nieuszkodzone), przybory szkolne. Prosimy również o żywność, która ma długi termin ważności. Przede wszystkim konserwy mięsne, rybne, makaron, ryż, kasza, kawa herbata. Mogą być zupy w proszku, kisiel, budyń. Bardzo potrzebne są proszki, płyn do prania. Ze względu na warunki transportu prosimy nie przynosić produktów w słoikach. Wszelkie produkty można przynosić do pedagoga szkolnego Anny Gabryszewskiej-Konieczny. Zbiórka trwa do 05.12.2018.