SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 12 lipca 2024 r.
Aktualności

XIV Gala Zdolnego Wiszniaka 2024 i Stypendiów Wójta Gminy Wisznia Mała

448626392_939517197974641_5763337247795703056_n.jpgDnia 19.06.24 w Szkole Podstawowej w Szewcach odbyła się XIV Gala Zdolnego Wiszniaka 2024 i Stypendiów Wójta. W tym roku Nasi uczniowie otrzymali statuetki w kategoriach: I STYPENDIA ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE 12 uczniów: Berghausen Alicja, Brykarz Julia, Gębarowska Magdalena, Kamyczek Stanisław, Kański Tymoteusz, Kasza Aleksander, Konieczna Marianna, Kopeć Wojciech, Krzysztofik Zofia, Kurzawa Nadia, Michalewicz Maria, Michałowska Pola. II STYPENDIA ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE 8 uczniów: Brykarz Julia, Kamyczek Stanisław, Kański Antoni, Kański Tymoteusz, Kopeć Wojciech, Kurzawa Nadia, Michalewicz Maria, Strzelczyk Ida. III STYPENDIA ZA OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE 1 uczennica Kwiecień Helena. IV STYPENDIA ZA OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE 18 uczniów: Berghausen Alicja, Brodzisz Wojciech, Brykarz Julia, Czech Jan, Gawęda Gabriela, Grześkowiak Maksymilian, Grześkowiak Mia, Holovii Denys, Kański Antoni, Kasza Aleksander, Kilimnik Piotr, Kojs Szymon, Kolisko Marcelina, Kopciuch Zuzanna, Michalewicz Hanna, Pecuch Ignacy, Pociejowska Iliana, Sokalska Natalia. Tytuł „Zdolny Wiszniak - nauczyciel” otrzymała Pani Renata Łakomska nauczyciel języka angielskiego SP Kryniczno i tytuł Najlepszej Szkoły Sportowej Gminy Wisznia Mała otrzymała NASZA SZKOŁA i tytuły Zdolny Wiszniak nauczyciele wychowania fizycznego Pani Małgorzata Kraszewska i Pan Maciej Mytych. Łącznie przyznano Uczniom nasze szkoły aż 39 Stypendiów. GRATULACJE !!! Galeria zdjęć