SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Czwartek, 13 czerwca 2024 r.
Aktualności

SZKOLNY FESTYN RODZINNY 2024 "RAZEM MOŻEMY WIELE"

448094405_933468431912851_8396900455951403303_n.jpgDnia 08.06.2024r.  odbył się Szkolny Festyn Rodzinny , która po raz pierwszy został zorganizowany na terenie boiska sportowego pokazał, iż naprawdę RAZEM MOŻEMY WIELE!!! Dzięki obecności i zaangażowaniu naszych wspaniałych uczniów, rodziców oraz nauczycieli, bawiliśmy się wyśmienicie. Wszystkie przygotowane atrakcje, takie jak: bieg rodzinny, tor ninja warior, strefa malucha, kącik zabaw, malowanie na folii oraz ozdabianie domków, mega bańki, baloniaki, boiska do wspólnej gry w siatkę i piłkę nożną cieszyły się wielkim powodzeniem. Dzięki gościom specjalnym, czyli policji w towarzystwie Komisarza Lwa oraz strażaków wraz z wozem strażackim nasi młodsi i starsi uczestnicy mieli możliwość poznania tajników tych zawodów. Rozegrany został również mecz piłki nożnej uczniowie kontra nauczyciele. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce okazało się, że tego dnia wygrały doświadczenie i taktyka nad młodością i kondycją ⚽. Mecz zakończył się wynikiem 8:6. Nie zabrakło również wokalnych i tanecznych prezentacji naszych uczniów. Z piosenkami i wierszami z okazji Dnia Mamy i Taty wystąpiły dzieci z przedszkola oraz klas 0-3. Dziewczynki z klas 3a i 3b zaprezentowały swoje umiejętności sceniczne, w pokazie sprawności, szybkości i siły wystąpili karatecy z Dolnośląskiego Klubu Karate Jinkaku Kansei, a grupa HAJDASZ porwała nas do wspólnego tańca. Nasze plenerowe spotkanie uświetniło również Koło Gospodyń Wiejskich "Rogożanki", PGK "Pij wodę z kranu", Manufaktura Wysoki Kościół oleje tłoczone na zimno, naturalne lody Królikiewicz, Spółdzielcza Palarnia Kawy Rusnarczyk, Rada Rodziców z pysznościami z grilla i na słodko oraz loteria fantowa. Dziękujemy naszej wspaniałej paparazzi, pani Grześkowiak, a szczególne podziękowania przesyłamy państwu Biegańskim za nieodpłatne atrakcje w postaci przekąsek oraz dmuchańców dla naszych najmłodszych uczestników festynu. Dziękujemy serdecznie za Waszą obecność, zaangażowanie we wspólną zabawę oraz pomoc techniczną. RAZEM MOŻEMY WIELE!!! Galeria zdjęć nr 1, Galeria zdjęć nr 2, Galeria zdjęć nr 3, Galeria zdjęć nr4