Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

Projekt Erasmus +

W ramach projektu Erasmus+ „Mobilność edukacyjna”, „Small school – big chance”, współfinansowanego przez Unię Europejską, nauczyciele z naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej w Wiszni Małej, biorą obecnie udział w cyklu szkoleń, które odbywają się na Malcie. Zajęcia projektowe są prowadzone przez lektorów w języku angielskim w trzech grupach tematycznych:

- Creative Teaching and Language Development, Exclusive Programme for Teachers;

- Understanding menthal health of students plus English language development;

- Teaching with games and simulations.

Nauczyciele biorą również udział w kursie języka angielskiego odbywającego się na trzech poziomach: podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansownym.

Uczestniczą także w wycieczkach edukacyjnych przybliżających historię Malty i ukazujących piękno tutejszego krajobrazu.

W ramach tego samego programu, dwudziestu naszych uczniów z klas 7-8, weźmie udział pod koniec maja w wyjeździe edukacyjnym do Włoch w okolice Neapolu. Galeria zdjęć

Czytaj więcej: ...Szanowni Państwo, w roku szkolnym 2023/24 uczniowie Szkoły Podstawowej w Krynicznie będą ubezpieczeni przez firmę PZU. Wszelkie informacje w podanym niżej linku:

Polisę należy opłacić do końca września.

Załączniki:
Pobierz plik (plan wychowawczy klasa IIb.pdf)plan wychowawczy klasa IIb.pdf285 kB

w przygotowaniu

Świetlica szkolna czynna w godzinach 6.45- 16.30