SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Najnowsze aktualności

Pomóżmy panu Krzysztofowi M. wrócić do najbliższych

Krzysztof.jpgDrodzy Rodzice!

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla rodziny naszych uczniów, która z dnia na dzień znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.
Poniżej przedstawiamy apel pani Małgorzaty M., mamę naszych uczniów.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji mojego męża Krzysztofa.

Mąż ma 37 lat, jest wspaniałym ojcem dwójki dzieci i cudownym mężem. W kwietniu 2016 uległ wypadkowi w pracy. W trakcie prac budowlanych spadł z wysokości 8 metrów. Miał połamane żebra i uszkodzone płuca. Jego stan był krytyczny, a lekarze nie mieli dobrych rokowań. Jednak Krzysztof się nie poddał, jego organizm walczył. Nasze modlitwy zostały wysłuchane. Stan zdrowia narządów wewnętrznych powoli się poprawiał, jednak mąż do tej pory nie odzyskał świadomości i przebywa w śpiączce. Ogromną szansą na jego powrót do zdrowia jest kosztowne leczenie i stała kompleksowa rehabilitacja. Mąż karmiony jest dojelitowo. Potrzebne są środki zarówno na drogie leki oraz środki higieniczne, jak i na całodzienną opiekę. Aby Krzysztof mógł opuścić od czasu do czasu łóżko, niezbędny jest zakup profesjonalnego wózka inwalidzkiego. Mąż ma duże szanse na poprawę stanu zdrowia, a my jako jego najbliższa rodzina chcemy dołożyć wszelkich starań, aby mu to umożliwić. Jednak koszty codziennej rehabilitacji, leczenia oraz sprzętu medycznego przekraczają nasze możliwości finansowe. Dlatego proszę ludzi dobrego serca o pomoc.
Dziękuję!!!”

Pomóc można dokonując wpłaty na rzecz fundacji lub bezpośrednio kontaktując się z rodziną przez szkołę.

Numer konta fundacji na zdjęciu.
c_177_118_16777215_00_images_aktualnosci_2016_2017_14379780_1167241136684560_4935091755332483519_o.png