SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Szkoła Podstawowa

Nauczyciele Szkoły Podstawowej 2021/22

L.P. NAZWISKO I IMIĘ PRZEDMIOT/FUNKCJA KLASY

  1. 1. Boćko-Sornat Joanna                             psycholog
  2. 2. Gabryszewska-Konieczny Anna             pedagog, język włoski              kl.7a,7b,8a,8b
  3. 3. Ciumertov Ewelina                                 przedszkole                              oddział 3-4 latków
  4. 4. Żurawska - Stępień Magdalena             przedszkole                              oddział 3-4 latków
  5. 5. Horodko Dominika                                 przedszkole                               oddział 4-5 latków
  6. 6. Szylle Marzena                                      przedszkole                               oddział 4-5 latków
  7. 7. Tyska Anna                                           przedszkole                                kl. 0
  8. 8. Dziadosz Anna                                     edukacja wczesnoszkolna           kl.1a
  9. 9. Kołdowska-Raźniak Karolina                edukacja wczesnoszkolna           kl.1b
  10. 10. Stępień Barbara                                 edukacja wczesnoszkolna           kl. 2a
  11. 11. Klin Agata                                           edukacja wczesnoszkolna           kl.2b
  12. 12. Młynarczyk Anita                                edukacja wczesnoszkolna            kl.3a
  13. 13. Dawidowicz Anna                               edukacja wczesnoszkolna            kl.3b       
  14. 14. Dardas Magdalena                             religia                                           wszystkie klasy   oprócz kl. 6,7a,7b
  15. 15. Ojciec Roman                                     religia                                           kl.6,7a,7b
  16. 16. Candmanowska- Pierzchała Izabela  j. polski                                        kl. 4,6,7a,7b
  17. 17. Kielan Monika                                     j. polski                                        kl.5a,5b,8a,8b
  18. 18. Duliba Alicja                                        technika                                      kl. 4, 5a,5b,6                                                                                                                    geografia                                     kl. 6, 8a, 8b
  19.                                                                 edukacja dla bezpieczeństwa     kl.8 a,b
  20. 19. Jordanek Beata                                  j. angielski                                  kl. 4, 5a,5b, 6, 7a, 8a,8b
  21. 20. Szypulska Łucja                                  j. angielski                                  Przedszkolaki, kl. 0,1a,1b,2a,2b,3a,3b,7b
  22. 21. Kraszewska Małgorzata                    wychowanie fizyczne                  kl.4, 5a dz, 5b dz, 6,7a dz, 7b dz, 8a dz, 8b dz
  23. 22. Olbryt Dorota                                    wychowanie fizyczne                  kl.5a ch, 5b ch,8a ch, 8b ch, 7a ch, 7b ch   
  24. 23. Kuźniak Małgorzata                            muzyka                                       kl.4, 5a, 5b, 6,7a,7b,                           
  25.                                                                 plastyka                                      kl. 5a,5b,6, 7b
  26.                                                                 rytmika                                       kl. 0,1a,1b 2a,2b, 3a,3b
  27. 24. Osenkowski Ireneusz                       Wos                                             kl.8a, 8b 25.
  28. 25. Owczarek- Duplaga Urszula              informatyka                                 kl. 4,5a,5b,6,7a,7b,8a,8b
  29.                                                                robotyka                                      kl. 5a,5b            
  30. 26. Rerak Jolanta                                   fizyka                                           kl. 7a,7b,8a,8b   
  31. 27. Lechocińska Agnieszka                    przyroda                                       kl.4
  32.                                                               biologia                                         kl. 5a,5b, 6,7a,7b,8 a,8b
  33.                                                               chemia                                          kl. 7a,7b,8a,8b
  34. 28. Wacławek Katarzyna                       historia                                         kl.4,5a, 5b,6,7a,7b,8a,8b
  35.                                                               plastyka                                       kl.4,7a
  36. 29. Wojtaś Iwona                                 geografia                                     kl.5a, 5b,7a,7b,   
  37. 30. Barbara Klin                                   matematyka                                  kl. 4, 5b,6            
  38. 31. Magdalena Grzelak                        matematyka                                  kl. 5a, 7a,7b,8a, 8b                                      
  39. 32. Rojek Elżbieta                                biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe         
  40. 33. Magdalena Bronowicka                  świetlica szkolna
  41. 34. Iwona Michalak                              świetlica szkolna