Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

XVIII POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZY „ZŁOTE PIÓRO”

szkoa 118.JPG24 kwietnia 2015r. odbył się w naszej szkole XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Złote pióro” dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział 16 uczniów z różnych szkół powiatu trzebnickiego. Uczestnicy musieli się zmierzyć z trudnym dyktandem ortograficznym pt. „Mój pokój”. Pierwsze miejsce zajęła uczennica Szkoły Podstawowej w Pęgowie- Weronika Czarnecka. Drugie miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy- Wiktoria Durbajło. Na trzecim miejscu znalazły się dwie uczennice- Justyna Nowak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach Śląskich oraz reprezentantka naszej szkoły- Pola Pogoda.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!                                      galeria zdjęć