Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

III Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała

tn_20150207_105532.jpg7 lutego 2015 roku, w Parku Wodnym ZDRÓJ w Trzebnicy odbyły się III Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała. W zawodach wzięły udział szkoły z terenu Gminy Wisznia Mała.

Szkoła Podstawowa w ogólnej klasyfikacji zajęła IV miejsce, a Gimnazjum II miejsce.

Najlepsze wyniki indywidualne w swojej kategorii wiekowej uzyskali:

w Szkole Podstawowej:

• I miejsce Aleksander Bieszczad
  • II miejsce Kacper Faliński
  • III miejsce Aleksandra Połowczuk

w Gimnazjum:

• I miejsce Klaudia Bieszczad
  • III miejsce Zuzanna Galińska
  • III miejsce Michał Koźlik

Zespół Szkół w Krynicznie reprezentowali:

• uczniowie Szkoły Podstawowej: Zofia Kwiecień (kl. Ib), Aleksandra Połowczuk (kl. Ib), Jakub Gruszecki (kl. Ib), Michał Puk (kl. Ia), Hanna Falińska (kl. IV), Aleksander Połowczuk (kl.II), Kacper Faliński (kl. IV), Hanna Kaczyńska (kl. IV), Bieszczad Aleksander (kl. IV), Bieszczad Dominik( kl. IV), Galińska Małgorzata (kl. V), Kajetan Krawczyk (kl. IV), Krzysztof Puk (kl. IV) i Wojciech Matysiak (kl. IIIb).
  • uczniowie Gimnazjum: Klaudia Bieszczad (kl. I), Zuzanna Galińska (kl. I), Michał Koźlik (kl. II) i Garecki Jakub (kl. III).