Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

SPEKTAKL GOŚCINNY NA UDC

Sd nad Patrycym Papierosem.jpgDnia 15 grudnia 2014 roku nasza wspaniała młodzież z Gimnazjum, wystąpiła z gościnnym przedstawieniem „Sąd nad papierosem” na spotkaniu Uniwersytetu Dorosłego Człowieka W OKSiR w Wiszni Małej.

Występ teatralny, otwierały i zamykały, dziewczęta z formacji tanecznej Dance Everyday. Natalia Grabarczyk, Marzena Malkiewicz i Wiktoria Woźniak dały żywiołowy pokaz kilku tańców, do których same układają choreografię. Otrzymały za to zasłużone i  serdeczne oklaski, od dosyć licznie przybyłej publiczności.

Przedstawienie, w którym brali udział prawie wszyscy członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz Przyjaciele, spotkał się również z ciepłym przyjęciem. Mamy nadzieję, iż osoby palące papierosy a obecne na przedstawieniu, wezmą sobie głęboko do serce zawarte w spektaklu przesłanki.

Po występie młodzi aktorzy i tancerki, zostali ugoszczeni słodkim świątecznym poczęstunkiem w postaci smakowitych pierniczków (wspaniały wyrób naszej zdolnej, szkolnej młodzieży!!!) oraz wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych – ozdabianie bombek. Po skończonej pracy, wszyscy wyglądali jak cudowne, mieniące się brokatem (szczególnie złotym!) bombeczki.