Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Święty Mikołaj w szkole

P1070569.JPGW piątek, 5 grudnia 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Św. Mikołaja. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele przyszli w tym dniu ubrani na czerwono, z mikołajowymi czapkami na głowie. Dzień zaczął się niezwykle miło- każdą klasę odwiedził Święty Mikołaj wraz z Śnieżynkami i poczęstował uczniów słodkościami. Następnie zostaliśmy zaproszeni na mikołajkowe przedstawienie, które przygotowała pani Magdalena Dardas wraz z uczniami z klasy V. Święty Mikołaj ze swoimi anielskimi pomocnikami czytał listy wysłane przez dzieci, a sympatyczne renifery pilnowały jego wozu. Po przedstawieniu zaśpiewaliśmy jeszcze mikołajkowe piosenki, do których na gitarze przygrywała nam pani Estera Gąsowska- Konieczny. Zrobiło się niezwykle miło i świątecznie. Na koniec Dyrekcja szkoły życzyła wszystkim obecnym radosnych Mikołajek i dużo prezentów 6 grudnia.