Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

DZIEŃ KOBIET 2023r.

335244042_5897283007026397_6865238920650213800_n.jpgW tym specjalnym dniu chłopcy złożyli życzenia Pani Dyrektor, Paniom Nauczycielkom, wszystkim Paniom pracującym w szkole oraz oczywiście swoim Koleżankom. Do życzeń dołączony był program artystyczny, przygotowany przez chłopców z klasy 6b, którzy wykazali się wielkim poczuciem humoru oraz kreatywnością w podejściu do tańca. Pewien mądry człowiek kiedyś powiedział, że kobiety trzeba kochać w każdym wieku, szczególnie w XXI.  Życzymy przede wszystkim szczęścia i uśmiechu. Marzeń, bo to możliwość ich spełniania sprawia, że Życie jest takie fascynujące. Spontaniczności, bo najpiękniejszych chwil w życiu nie da się zaplanować. Indywidualizmu, optymizmu, dostrzegania promyków światła tam, gdzie inni widzą tylko ciemność. Nie patrzenia wielce w przeszłość, która przeminęła i nie zawracanie sobie głowy przyszłością, która nie nadeszła. Natomiast życia teraźniejszością i sprawiania żeby była warta wspomnień.  Z okazji Waszego święta, wszystkiego najlepszego drogie PANIE! Galeria zdjęć.