Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE GEOLOGICZNYM

gfgdfgd.jpgSerdecznie zapraszam uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w XXIV Ogólnopolskim Konkursie „Nasza Ziemia  - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”, przebiegającym w tym roku pod hasłem "Geologiczna różnorodność Ziemi”.

Utalentowani plastycznie uczniowie klas 4-6 mogą wykonać na konkurs pracę plastyczną na temat zawarty w komunikacie plastycznym (w załączniku).

Uczniowie klas 7-8 mogą przygotować pracę pisemną na jeden z tematów zaproponowanych w komunikacie teoretycznym (w załączniku).

Wykonane poprawnie z wymogami ( wymogi zawarte w komunikatach- załączniki) prace można wysyłać do 31.03.2023 ( ważna data stempla pocztowego) na adres podany w komunikatach.

Osoby zdecydowane na udział w konkursie zapraszam do siebie. Regulamin, komunikaty oraz więcej informacji znajdą Państwo na ogólnopolskiej stronie konkursu: http://konkurs.pgi.gov.pl

Życzę sukcesów  Iwona Wojtaś