Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

Ferie 2015- projekt zajęć

logo do strony.jpgFUNDACJA DZIECI PONAD WSZYSTKO

przedstawia atrakcyjną ofertę zagospodarowania wolnego czasu Twojego Dziecka podczas ferii zimowych w roku szkolnym 2014/2015 w terminie: 19.01.2015r. – 30.01.2015r.

Szanowni Państwo!

Oferta naszej półkolonii zimowej jest elastyczna i może być dostosowana do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

Półkolonia organizowana będzie w czterech szkołach znajdujących się na terenie gminy Wisznia Mała: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Szewcach, Zespół Szkół w Krynicznie, Szkoła Podstawowa w Psarach oraz Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej.

Zajęcia będą realizowane w jednym z poniżej podanych terminów w zależności od większej liczby zadeklarowanych uczestników:

• 19 – 23.01.2015r. - I TURNUS
  • 26 – 30.01.2015r. - II TURNUS

Oferujemy bezpłatną 5 godzinną wersję półkolonii zimowej sfinansowaną przez gminę Wisznia Mała z możliwością wykupienia dodatkowego pakietu godzin (3 godziny dziennie).

Półkolonia stacjonarna, czas trwania: 5 godzin dziennie od 9.00 do 14.00
Zajęcia:

• przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat.
  • odbywają się w grupach maksymalnie 30 osobowych.
  • realizowane będą przez 5 dni w tygodniu, w wymiarze 5 godzin dziennie.
  • prowadzone przez dwóch instruktorów (nauczycieli).

Podczas zajęć zapewniamy dzieciom:

• poczęstunek: słodka bułeczka + napoje
  • materiały i zajęcia plastyczne
  • gry i sprzęty sportowe oraz zabawy na sali gimnastycznej
  • gry planszowe np.: chińczyk, warcaby, szachy, czwórki, memory, itp.
  • gry planszowo – karciane  np.: Dixit, Osadnicy z Catanu itp.
  • gry terapeutyczno – edukacyjne np.: Góra uczuć, Łamacz lodów itp.
  • gry terenowo – zadaniowe: podchody, poszukiwanie skarbu
  • gry z chustą animacyjną
  • konkurencje i mini turnieje
  • malowanie twarzy
  • gry integracyjne, dawne gry podwórkowe
  • zabawy twórcze ( tworzenie gier z własnymi zasadami)
  • śpiewy karaoke
  • zajęcia profilaktyczne
  • nagrody dla najbardziej zaangażowanych uczestników

Istnieje możliwość :

• wykupienia dodatkowego pakietu w wymiarze 3 godzin dziennie, co powoduje wydłużenie czasu pobytu dziecka na zajęciach do 8 godzin dziennie (od 9.00 – 17.00). Koszt pakietu: 30 zł. Tygodniowy koszt półkolonii: 150zł
  • wykupienia obiadów w kwocie określonej przez daną szkołę. W sytuacji 8 godzinnego pobytu dziecka na półkolonii wykupienie obiadu jest zalecane.
  • organizacji dwóch wycieczek podczas każdego turnusu  w zależności od zebranej liczby chętnych (minimalna liczba uczestników wycieczki – 15 dzieci). Dodatkowa opłata:120zł.

Najważniejszym  celem naszych działań jest wszechstronny rozwój oraz integracja dzieci i młodzieży z terenu gminy Wisznia Mała

WERSJA BEZPŁATNA - półkolonia stacjonarna, czas trwania: 5 godzin dziennie od 9.00 do 14.00.

WERSJA PŁATNA-  obejmuje 5 godzin bezpłatnych (od 9.00 do 14.00) oraz dodatkowy pakiet 3 godzin dziennie od 14.00 do 17.00. Tygodniowy koszt pakietu:150zł.

Dziecko może uczestniczyć w dwóch turnusach feryjnych.

W przypadku dokonania wyboru wersji płatnej półkolonii (8 godzin) zalecane jest wykupienie obiadów. Koszt obiadu zgodny ze szkolną stawką żywieniową.

ZAPISY U WYCHOWAWCÓW KLAS DO 28 LISTOPADA 2014r. (piątek).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!