Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

„ BAWIĄC SIĘ WSPIERASZ NASZĄ SZKOŁĘ”- zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Krynicznie

ddddddyr.jpgDnia 28 stycznia 2023 roku po raz dwudziesty pierwszy w świetlicy wiejskiej w Krynicznie odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Krynicznie. Goście pod hasłem „ BAWIĄC SIĘ WSPIERASZ NASZĄ SZKOŁĘ” tańczyli i bawili się świetnie prawie do białego rana. Galeria zdjęć.

Dyrekcja szkoły składa gorące podziękowania wszystkim , którzy pomogli w zorganizowaniu tegorocznego balu. Szczególnie dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do przygotowania wspaniałej zabawy :

Pani Agnieszce Kikut-Nowickiej

Pani Anicie Łazarskiej

Pani Aleksandrze Mielniczek

Pani Monice Kubowicz

Pani Aleksandrze Cichońskiej

Pani Ewelinie Wysockiej

Pani Katarzynie Glapa-Kłusek

Pani Annie Krzysztofik

Pani Joannie Rusnarczyk

Pani Jolancie Grudzień

Pani Beacie Mikołajczak- Chorąży

Pani Renacie Koniecznej

Pani Magdalenie Żurawskiej- Stępień

Pani Iwonie Chromczak

Dziękujemy bardzo wszystkim za przekazane fanty. Gorące podziękowania składamy przyjaciołom szkoły za okazaną hojność i życzliwość. Dziękujemy Pani Klaudii Klemczyńskiej za wystrój sali, zespołowi muzycznemu PoTrzebni Band za stworzenie tanecznej atmosfery oraz pani Alicji Zielenkiewicz za obsługę kulinarną.

Naszymi sponsorami byli :Piekarnia Jul-ka, MROTERM Łukasz Mróz, KAMILUX Kamil Kot, JOT-Ł Małgorzata i Dariusz ŁysekBUDINPOL Sp z o o. Oddział Psary, WINNICA JADWIGA, IL MIO pizzeria, SOUL SPACE Agnieszka Czochara, ARTNOX Agnieszka i Artur Gwóźdź, HOTEL JASEK, APRO TRADE Marcin Rusnarczyk,, SUMAJA Katarzyna Grześkowiak, WYRÓB WĘDLINY Jan Szymański, MASARNIA MALIN, Anna Król, KOBI DOMEK Aneta Machoń, poPROSTU'J Karola, NURSTEAM Łukasz Nurek, Dawid Sibilak, BEST LOOK Sandra Kubasik, Patrycja Zawadzka, WŁOSKA ROBOTA p. Kołodziejczyk, RESTAURACJA OAZA, SYLALOVE, SEKULADA, OWOCOWE ZACISZE, DAJAR, DOLCE FIORE, Przychodnia Weterynaryjna WETIN Arkadiusz Silny, USŁUGI GEODEZYJNE, Sadowski Cichoński, PPO Siechnice

Podziękowania

W miniony weekend odbył się charytatywny bal karnawałowy organizowany przez szkolną Radę Rodziców. Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że „Bawiąc się wspieracie naszą szkołę”. Spotkaliśmy się z ogromnym zaangażowaniem szczególnie przedstawicieli Rady Rodziców, którzy dołożyli wszelkich starań w przygotowanie tego wydarzenia. Począwszy od kontaktu ze sponsorami, pozyskiwaniu środków finansowych, przygotowaniu fantów, zakupów, dekoracji oraz poszczególnych etapów przyjęcia. Była to ciężka praca, która zaowocowała wspaniałymi efektami.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy licznie wsparli bal. Spotkaliśmy się z ogromnym odzewem ze strony przedstawicieli różnych działalności z całej gminy oraz spoza niej. Oprócz przekazanych fantów do loterii i licytacji, zostały szkole podarowane klimatyzator oraz laptop, a wszystko w otoczce dobrej zabawy.

Dziękujemy za Państwa wsparcie, zaangażowanie oraz udowodnienie po raz kolejny, że „bawiąc się wspierasz naszą szkołę”

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Krynicznie