Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

"Najlepszy przyrodnik" - październik

natura2.jpgDrodzy uczniowie, wznawiamy w tym roku szkolnym, kolejną edycję całorocznego, szkolnego konkursu - "Najlepszy przyrodnik". W konkursie mogą brać udział uczniowie z klas V - VIII. Raz w miesiącu będziemy wywieszać w szkole i zamieszczać na stronie internetowej szkoły, zestaw zadań z matematyki, fizyki, chemii, biologii i geografii. Rozwiązane zadania prosimy przynosić do nauczycieli konkretnych przedmiotów każdorazowo do końca miesiąca. Za każde dobrze rozwiązane zadanie uczeń otrzyma maksymalnie 3 punkty. Punkty będą sumowane a pod koniec roku szkolnego, wyłonią zwycięzcę - Najlepszego przyrodnika. Zachęcamy do udziału. Pierwsze zadania na naszej stronie www.szkola.kryniczno.pl w aktualnościach. Zespół nauczycieli przedmiotów ścisłych.