Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

Gala "Po Prostu Piękni" - podziękowania dla wolontariuszy

310121355_5066118656825532_1594226872772878038_n.jpgGala "Po Prostu Piękni" już za nami 🥳🤩 Wydarzenie było pełne wspaniałych momentów i dobrych ludzi dokoła! ❤️🧡💛Już teraz udostępniamy kilka zdjęć z tego pięknego wieczoru. Nadal mocno żyjemy wczorajszą Galą, podczas której osoby z niepełnosprawnością ukazały się jako piękne, wartościowe i bardzo utalentowane osoby. My - L'ARCHE Polska - wiemy to od dawna, przynajmniej od 40 lat, ale może dla Gości wczorajszego wydarzenia, ta Gala była dobrą okazją żeby spojrzeć z innej perspektywy na osoby z niepełnosprawnością i zachwycić się ich osobowością i pięknem ☺️Gala Po Prostu Piękni to wydarzenie, które wymagało wielu przygotowań i wsparcia finansowego. Chcemy z całego serca podziękować każdej osobie, organizacji i firmie które przyczyniły się do stworzenia i prowadzenia tego wydarzenia 👏 Każdy zasłużył na złoty medal! 🥇🤝 Dziękujemy Annie Konieczny i uczniom Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Krynicznie. Galeria zdjęć.