Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

WYSOKIE WYNIKI Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KRYNICZNIE 2022r.

egzzzz.jpgW maju 2022 w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Śląskiej do egzaminu ósmoklasisty przystąpiło 33 uczniów. Po latach ciężkiej pracy, w której pojawiło się nauczanie zdalne, osiągnęliśmy sukces – my, nauczyciele, ale także uczniowie i ich rodzice. Wyniki z każdego przedmiotu egzaminacyjnego znajdują się powyżej średniej powiatu trzebnickiego, województwa dolnośląskiego oraz średniej krajowej. Należy też podkreślić, że Szkoła w Krynicznie z matematyki i języka angielskiego osiągnęła drugie miejsce w powiecie, a wyniki są wyższe o ponad 15 punktów procentowych. To nie tylko sukces nauczycieli, którzy nieustannie szukali metod, jak skutecznie przekazywać wiedzę swoim ósmoklasistom, tworząc karty pracy, organizując dodatkowe zajęcia projektowe. Również systematycznie przeprowadzali i analizowali egzaminy próbne. Podziękowania należą się także rodzicom, którzy współpracowali z pedagogami oraz mobilizowali swoje pociechy. Jak widać podjęte kroki, w celu podniesienia efektów nauczania w Szkole Podstawowej w Krynicznie, przyniosły efekty.