SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Sobota, 25 marca 2023 r.
Aktualności

XXIII POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „ZŁOTE PIÓRO”

kasza.jpgDnia 29 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej w Krynicznie odbył się XXIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro” dla uczniów klas III. Wzięło w nim udział 14 uczniów z różnych szkół powiatu trzebnickiego. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym dyktandem . Pierwsze miejsce zajęli Maja Dziadykiewicz z SP w Żmigrodzie oraz Juliusz Oliwa z SP w Urazie. Na drugim miejscu znalazł się reprezentant naszej szkoły Aleksander Kasza oraz Zuzanna Suwalska z SP w Żmigrodzie i Jakub Kuczkowski z SP nr 2 w Trzebnicy. Trzecie miejsce zajęły Natalia Czuchwicka z SP nr 1 w Trzebnicy, Joanna Chołodecka z SP nr 3 w Trzebnicy oraz Julia Kowalek z SP w Pęgowie. Czwarte miejsce zajął Jan Omiecina z SP nr 1 w Trzebnicy. Piąte miejsce zajęli Mateusz Rozpara z SP nr 3 w Obornikach oraz Klementyna Stafiniak z SP w Psarach. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy wyjątkowych umiejętności ortograficznych! Galeria zdjęć.