SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Niedziela, 22 maja 2022 r.
Aktualności

KONKURS PLASTYCZNY„EKO-PLANETA” 2022

ziemie.jpgNa przełomie marca i kwietnia w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny pt.:”EKO-PLANETA” dla uczniów klas I-III. Wpłynęło 41 prac, które okazały się przepięknymi plakatami i pracami przestrzennymi ukazującymi Ziemię jako „Eko-Planetę”. Jury w składzie Pani Małgorzata Kuźniak oraz Pani Agnieszka Lechocińska wśród wszystkich prac nagrodziły: W kategorii klas pierwszych: I miejsce – Alicja Graczyk z klasy IB,  II miejsce- Jan Stępień z klasy IA, III miejsce- Emilia Buczak z klasy I B, Wyróżnienie- Gabriela Gawęda z klasy IA. W kategorii klas drugich: I miejsce  Alicja Berghausen z klasy II B, II miejsce- Wojciech Kopeć z klasy II B, III miejsce- Lena Buczak z klasy II B. Wyróżnienie- Kornelia Jenek-Herda z klasy II A. W kategorii klas trzecich:  I miejsce – Hanna Krzysztofik z klasy III A,  II miejsce- Zofia Fałat z klasy III A,  III miejsce- Martyna Moneta z klasy III A. W kategorii prac przestrzennych: I miejsce – Szymon Ławrynowicz z klasy III B, II miejsce- Zuzanna Kopciuch z klasy III A, III miejsce- Julia Kłusek z klasy II A. Wyróżnienie- Magdalena Chrobak z klasy III A oraz Nadia Siwecka z klasy I B. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy niezwykłych umiejętności plastyczno-ekologicznych oraz chęci uczestnictwa w konkursie. Galeria zdjęć.