SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Niedziela, 25 lutego 2024 r.
Aktualności

Prymusi szkoły

Stypendium Wójta za wyniki w nauce

w  szkole podstawowej otrzymali:

  • Małgorzata Galińska- kl. IV
  • Julia Woda- kl. IV
  • Beata Kot- kl. V
  • Oliwia Zalewska- kl. V
  • Zuzanna Galińska- kl. VI
  • Krzysztof Matysiak- kl. VI

w  gimnazjum  otrzymali:

  • Ewa Szul- kl. II a
  • Karol Pyziołek- kl. II b
  • Jakub Nadolski- kl. II b
  • Maria Bisikiewicz- kl. III a
  • Dominika Rutkowska- kl. III a
  • Joanna Jelenik- kl. III b
  • Michał Łakomski- kl. III b

 

Stypendium  Wójta za osiągnięcia sportowe

w  szkole podstawowej otrzymała Klaudia Bieszczad- kl. VI

w gimnazjum otrzymali:

  • Michał Łakomski i  Damian Król - kl. III b


Tytuł "PRIMUS INTER PARES"

otrzymali:

  • w szkole podstawowej- Karolina Prostak- kl. VI
  • w gimnazjum Michał Łakomski – kl. III b

 

Nagroda państwa Danuty i Zygmunta Wojciechowskich

                                                    za wyniki w nauce
otrzymali:

  • Michał Łakomski- kl. III b gimnazjum
  • Maria Bisikiewicz- kl. III a gimnazjum
  • Karolina Prostak- kl. VI SP
  • Krzysztof Puk- kl. III SP

 

Nagroda  „NAJLEPSZY SPORTOWIEC”

otrzymali:

  • Damian Król-  kl. III b gim. – nagroda pani Jadwigi Mróz
  • Michał Łakomski- kl. III b gim. - nagroda Rady Rodziców

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

w  szkole podstawowej otrzymali:

  •  Małgorzata Galińska-  kl. IV
  • Beata  Kot- kl. V
  • Oliwia Zalewska-  kl. V
  • Zuzanna Galińska-  kl. VI

w  gimnazjum otrzymali:

  • Marianna Kabata- kl. I a
  • Ewa Szul-  kl. II a
  • Karol Pyziołek- kl. II b
  • Maria Bisikiewicz -  kl. III a
  • Michał Łakomski- kl. III b


Stypendium szkolne za osiągnięcia  sportowe

 w  szkole podstawowej otrzymała: Wiktoria Woźniak -  kl. VI.

 

Nagrody Rady Rodziców za świadectwo z wyróżnieniem

w szkole podstawowej otrzymali:

w kl. IV                                        w kl. V                                               w kl. VI

Małgorzata Galińska               Agata Bęben                                    Klaudia Bieszczad

Krzysztof Kanar                      Bartłomiej Dudzik                           Zuzanna Galińska

Marta Rymarczuk                    Nicoletta Dudzik                             Michał Jaroszewski

Martyna Sebzda                      Kornelia Erd                                    Krystyna Kowska

Martyna Wejman                    Beata Kot                                        Adam Leśniak

Amelia Szewalije                    Oliwia Makowczyńska                   Krzysztof Matysiak

Julia Woda                               Wiktoria Wejman                          Karolina Prostak

Krystian Wolny                        Oliwia Zalewska                            Mikołaj Szymczuk

Andżelika Zatorska                 Patrycja Ziętek                                 Wiktoria Woźniak

w gimnazjum otrzymali:

w kl. I a                                             w kl. I b

Paulina Hadała                                 Karolina Fedunków

Gabriela Handke

Marianna Kabata

w kl. II a                                            w kl. II b

Klaudia Jędrzejczyk                         Jakub Nadolski

Ewa Szul                                           Karol Pyziołek

Andrzej Tyski

Jakub Wrona

w kl. III a                                          w kl. III b

Maria Bisikiewicz                             Wiktoria Erd

Karolina Bogińczuk                          Joanna Jelenik

Karmila Kaczmarek                         Damian Król

Karolina Mazur                               Michał Łakomski

Marta Prostak                                  Weronika Sikora

Dominika Rutkowska                      Michał Urbański

Norbert Wojtaś                                Maria Wichłacz