Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

Zakończenie roku szkolnego w SP

IMG_5927.JPG27. czerwca 2014 r.Po przywitaniu gości, rodziców i uczniów przez dyrekcję szkoły, pan wójt  Jakub  Bronowicki  wręczył uczniom klas IV- VI nagrody- Stypendium Wójta za bardzo dobre wyniki w nauce i wysokie osiągnięcia sportowe, a także wręczył puchary i medale zwycięzcom w Zawodach Pływackich o Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała.

Pani Małgorzata Kraszewska wręczyła puchary i medale za pierwsze miejsca w szkolnych zawodach sportowych zawodnikom „Geparda” oraz Maratonu.
Tytuł Absolwenta „ Primus Inter Pares” otrzymała Karolina Prostak. Pan dyrektor Ireneusz  Osenkowski wręczył Karolince  oraz Krzysiowi Puk z kl. III  Nagrodę Państwa Danuty i Zygmunta Wojciechowskich.
Następnie zostały wręczone nagrody książkowe uczniom klas IV – VI, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem.
Po rozdaniu nagród uczniowie klasy  VI zatańczyli przepięknie poloneza i podziękowali nauczycielom za ich nauczanie i wychowanie.