Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.

Wakacyjne zabawy słowem - zapraszamy

204861948_258166612776373_8048889818567503059_n.jpgSzanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich do wakacyjnej zabawy słowem. W serwisie www.dyktanda.pl rusza nowa edycja niezwykle popularnego konkursu Mistrz Wypracowań. Na uczestników czeka lista niezwykle ciekawych tematów związanych z językiem polskim, historią oraz geografią - każdy znajdzie coś dla siebie! Dla zwycięzców przygotowaliśmy bardzo cenne nagrody rzeczowe! Za każde przesłane i zatwierdzone przez moderatora wypracowanie uczestnikowi przyznawane są punkty, które sumują się w rankingu. Wystarczy znaleźć się w pierwszej pięćdziesiątce konkursu, aby otrzymać nagrodę! Ponadto serwis Dyktanda.pl przygotował również nagrody gwarantowane, przydzielane w momencie osiągnięcia określonego pułapu punktów. Do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjny Mistrz Wypracowań, należy posiadać bezpłatne konto użytkownika w serwisie Dyktanda.pl oraz kliknąć na poniższej stronie ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU.

Konkurs potrwa od pierwszego do ostatniego dnia wakacji.

Mogą w nim uczestniczyć uczniowie wszystkich szkół , a także osoby dorosłe. https://dyktanda.pl/konkursy.../wakacyjny-mistrz-wypracowa