Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

KOMUNIKAT - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej w szkole

powrót.jpgSZANOWNI  PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE

Od poniedziałku 31 maja 2021 roku do szkoły wracają wszyscy uczniowie . Nauka będzie odbywać się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i nauczycielom przyjęliśmy i opracowaliśmy wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla wszystkich. Stołówka , biblioteka i świetlica szkolna działać będą normalnie, ale również w ramach reżimu sanitarnego.

Zabezpieczony będzie również dowóz i odwóz dzieci. Jeżeli istnieje jednak możliwość odebrania dziecka bezpośrednio po lekcjach, indywidualnie przez Państwa to będziemy bardzo wdzięczni. Umożliwi to zmniejszenie ilości dzieci przebywających i oczekujących na odwóz w świetlicy szkolnej.

Lekcje będą odbywały się zgodnie z pierwotnym planem zajęć, umieszczonym w e-dzienniku .

Harmonogram przywozów i odwozów od 31.05.21. znajduje się  poniżej.

Ireneusz Osenkowski