SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 14 maja 2021 r.
Aktualności

Wyzwanie sportowe - Dolnośląski POWERMAN SPORT Duathlon w dniach 4.05. – 15.06.2021r.

BANER POWERMAN DUATHLON2.jpgLubisz się ruszać, biegać, jeździć na rowerze to zabawa dla Ciebie. Zapraszam do wzięcia udziału w wyzwaniu sportowym Dolnośląski POWERMAN SPORT Duathlon. Celem organizacji akcji jest promowanie zdrowego stylu życia, współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, aktywizacja i wypracowanie zdrowych nawyków wśród uczniów województwa dolnośląskiego. Wyzwanie skierowane jest do uczniów województwa dolnośląskiego.W ramach akcji uczniowie, którzy zdecydują się przystąpić do wyzwania mają za zadanie w dniach 4.05. – 15.06.2021 r. pokonać odpowiedni dystans biegiem i na rowerze.Będzie się ono odbywać w trzech kategoriach wiekowych:

– Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców dla klas IV-VI, roczniki 2008 i młodsi

– Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców roczniki 2006-2007

Zapraszamy!!!!!

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN DPSD.pdf)REGULAMIN DPSD.pdf704 kB