Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

KONKURS „KOLOROWA WIELKANOC”

konkurs wielkanosny.pngNawiązując do zbliżającej się Wielkanocy – najradośniejszych, najbardziej wiosennych i kwitnących świąt, serdecznie zapraszamy uczniów klas 0- III  do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Kolorowa Wielkanoc”- na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną – pisankę, kartkę lub stroik.

Regulamin konkursu plastycznego „Kolorowa Wielkanoc”:

1.Tematem konkursu są najpiękniejsze ozdoby wielkanocne – kartki, pisanki, stroiki.

1. 2. Cele konkursu:
  2. – nawiązanie do tradycji wielkanocnych
  3. -  rozwijanie twórczych zainteresowań i wyobraźni oraz kreatywności dzieci.
  1. 3. Kategorie wiekowe:
  2. I – uczniowie klasy 0
  3. II – uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych.
  4. Format oraz technika prac – dowolne. Oceniane będą wyłącznie prace indywidualne, wykonane przez dzieci samodzielnie. Oceny dokona trzyosobowe Jury powołane przez organizatorów konkursu. Podpisane prace należy składać u pań wychowawczyń.
  5. Termin składania prac – 24 marca 2021 roku.
  6. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród – 31 marca 2021 roku w szkole.

Zapraszamy!!!:)