Środa, 24 kwietnia 2024 r.

KOMUNIKAT - powrót klas I - III do szkoły

Back-to-school-okladka.jpgOd poniedziałku 18 stycznia 2020 roku do szkoły wracają uczniowie klas I – III. Nauka będzie odbywać się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom przyjęliśmy i opracowaliśmy wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu dla tych klas.

Stołówka , biblioteka i świetlica szkolna działać będą normalnie, ale również w ramach reżimu sanitarnego.

Zabezpieczony będzie również dowóz i odwóz dzieci. Jeżeli istnieje jednak możliwość odebrania dziecka bezpośrednio po lekcjach, indywidualnie przez Państwa to będziemy bardzo wdzięczni. Umożliwi to zmniejszenie ilości dzieci przebywających i oczekujących na odwóz w świetlicy szkolnej. Harmonogram przywozów i odwozów od 18.01.21. poniżej.

Ireneusz Osenkowski

Załączniki:
Pobierz plik (KRYNICZNO - OD 18.01.2021 R..pdf)KRYNICZNO - OD 18.01.2021 R..pdf219 kB