SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Sobota, 13 sierpnia 2022 r.
Aktualności

Piłkarze z WKS Śląsk w naszej szkole

c_177_118_16777215_00_images_wks2.jpg02.04.2014r., czyli w środę  do naszej szkoły  przyjechali  piłkarze z  WKS Śląsk, aby wspólnie z uczniami wziąć udział w sporcie  reklamowym klubu, m.in. Przemysław  Kaźmierczak, Kamil Dankowski, Rafał Grodzicki czy  Mariusz Pawelec.   Takiego wydarzenia w naszej  szkole jeszcze nie było! Wiele emocji przezywali szczególnie kibice   WKS-u  Śląska, ale  dla pozostałych był to również  dzień  pełen  wrażeń.
Szczególnie  wyróżnieni zostali uczniowie  klasy  VI, którzy  witali zawodników  na  sali gimnastycznej, a następnie  rozegrali  z nimi  mecz. Takich emocji nie można jednak  opisać.  Po meczu każdy mógł  otrzymać  autograf  od  piłkarzy, a nawet  zrobić sobie  pamiątkowe zdjęcie.
c_177_118_16777215_00_images_wks_slask.jpg   galeria zdjęć  

Pod tym linkiem można obejrzeć  film "Niesamowity sparing Śląska!