SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Sobota, 26 września 2020 r.
Aktualności

Przedszkole 1 września 2020r.

Przedszkole.jpgDrogie dzieci,

1 września już od godziny 7.00 będą na Was czekać Panie wychowawczynie w wiejskiej świetlicy w Malinie. Śniadanie jest zaplanowane na godzinę 9.00 i do tej godziny należy przyprowadzić dzieci do przedszkola. Zabierzcie ze sobą drugie śniadanko przygotowane przez rodziców, podpisany worek z zapasową odzieżą (majteczki, skarpetki, koszulka, spodnie/ spodenki) oraz na przykład zdjęcie Waszych rodziców, które będzie Wam towarzyszyło podczas pobytu w przedszkolu.

Rodzice przyprowadzający dzieci powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub przyłbicą. Pożegnanie powinno być krótkie, przepełnione pozytywnymi emocjami. Pierwsze dni pobytu dziecka w przedszkolu powinny być krótkie i stopniowo wydłużane. Więcej szczegółów organizacyjnych będzie omówionych podczas zebrania z rodzicami.