Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

Szkoła od 1 czerwca 2020r. - komunikat

ccc304f3-89f5-4482-8d18-48612479ed89.jpgDrodzy Rodzice

Przestrzegając wytycznych GIS , MZ i MEN oraz w zgodzie z opracowanymi procedurami organizacji pracy szkoły w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem kontynuujemy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami dydaktyki dla najmłodszych oraz konsultacje dla klas ósmych, natomiast od 1.06. uruchamiamy również konsultacje dla uczniów klas 4-7, którzy mają potrzebę spotkania bezpośredniego z nauczycielem przedmiotu.

Rodzice, którzy z powodu powrotu do pracy muszą posłać dziecko do szkoły, zobowiązani są do pobrania ze strony szkoły formularza oświadczenia, wypełnienia go, podpisania i przesłania skanu na adres mailowy szkoły co najmniej  2 dni wcześniej , aby szkoła zapewniła BEZPIECZNE WARUNKI POBYTU DZIECIOM.

Z poważaniem Dyrekcja szkoły

Załączniki: