SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r.
Aktualności

Ważny komunikat do Rodziców

str.pngSzanowni rodzice!!!

Wszyscy obecnie żyjemy w szczególnej sytuacji. Wszystkim nam jest trudno. Państwo zastanawiacie się z pewnością jak przetrwać ten okres. Nauczyciele poszukują optymalnych rozwiązań   aby czas ten nie był czasem straconym,   dzielą się swoją wiedzą, oferują wsparcie, podpowiadają, jak najefektywniej nauczać zdalnie. Chciałbym abyście Państwo pamiętali o tym, że my nauczyciele jesteśmy do dyspozycji naszych uczniów,  że jeśli oni mają problem, czegoś nie rozumieją, to mogą się z nami kontaktować.

Cały czas staramy się znajdować nowe, ulepszone rozwiązania i metody zdalnego nauczania.

Bardzo prosimy jednak o sprawdzanie i monitorowanie pracy uczniów w domach. Nie wszyscy wykonują zadania polecone przez nauczycieli. Niestety są też rodzice, którzy nie odbierają naszych wiadomości.

Chciałbym bardzo podziękować tym z Państwa, którzy się z nami kontaktują, proponują pomoc i co najważniejsze korzystają z naszych zaleceń, porad i możliwości nauki.

Dziękuję  bardzo także  nauczycielom. Wielu z Państwa pracuje chyba intensywniej niż w normalnym czasie.  

Wszystkim nam  należy przede wszystkim życzyć  spokoju, i dystansu, o który z pewnością trudno, ale co nam dziś da irytacja czy złość? Te emocje nie sprawią, że nasza codzienność będzie bardziej znośna, wręcz przeciwnie.

Liczę na współpracę i  dziękuję wszystkim Państwu za wyrozumiałość i współpracę !

Ireneusz Osenkowski