SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r.
Aktualności

8 marca Dzień Kobiet 2020

88357378_3876184392421559_7511876454716538880_n.jpgZ okazji Dnia Kobiet chłopcy złożyli serdeczne życzenia wszystkim Paniom pracującym w szkole oraz swoim koleżankom. Oprócz życzeń zaprezentowali program artystyczny, podczas którego przedstawione zostały wybrane typy kobiet. Kobieta Naiwna, Herod Baba czy Kobieta Domowa to jedne z pierwszych zaprezentowanych kobiecych rodzajów. Chłopcy wcielając się w Wampa, Boginię i Kobietę Światową dali popis aktorskich umiejętności i poczucia humoru. Kobieta Anioł, Świetny Kumpel, Intelektualistka oraz Biznes Woman również zapewniły widowni wrażeń co niemiara. Wszystkim Kobietom dużym i małym, życzymy przede wszystkim szczęścia i uśmiechu. A także marzeń, bo to możliwość ich spełniania sprawia, że życie jest takie fascynujące. Spontaniczności, bo najpiękniejszych chwil w życiu nie da się zaplanować. Indywidualizmu, optymizmu, dostrzegania promyków światła tam, gdzie inni widzą ciemność. Wszystkiego najlepszego drogie Panie! Więcej.