SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Aktualności

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KRYNICZNIE 2020/21

rekrutacja 20.jpgREKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KRYNICZNIE. Przedszkole Kryniczno, Malin i klasy pierwsze SP.
Wobec zaistniałej sytuacji prosimy osoby, które chcą składać dokumenty rekrutacyjne do przedszkola w Malinie, oddziału przedszkolnego w szkole w Krynicznie oraz klasy pierwszej i mają taką możliwość o pobranie dokumentów z naszej strony: rodzice/rekrutacja wypełnienie, zeskanowanie i odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć przy wejściu do szkoły.
Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia - rekrutacja trwa do 20 marca 2020r.
Za utrudnienia przepraszamy.