SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE 2020

82645172_2421349784847294_2770872445635133440_n.jpgSą takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu -  to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Galeria zdjęć.

Dnia 21 stycznia 2020r. odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani dyrektor Iwona Wojtaś przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami.

W pięknie udekorowanej portretami babć i dziadków sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. Klasy „O” i 1 przygotowały  wzruszające wiersze i piosenki , związane tematycznie z tymże świętem. Klasa 2 bawiła widownię skeczami z życia seniorów. Z kolei klasy 3 przepięknie zatańczyły dostojnego  poloneza.  Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie . Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a podziękowaniom i zachwytom nie było końca. Więcej.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy upiekli ciasta i pomogli w przyjęciu.